Kelionės

„Novaturas“ tęsia kasmetinę ypatingų pasiūlymų tradiciją

Kelionių organizatorius „Novaturas“ tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur“ lankytojams kasmet parengia išskirtinių pasiūlymų rinkinį – „Keliautojo pasą“. Šiemet jį sudaro daugiau nei 200 skirtingų pasiūlymų, galiojančių tik šį savaitgalį vykstančios parodos metu.

Ne pirmą kartą į turizmo parodą Vilniuje atvykstantys lankytojai žino, kad jos metu kelionių organizatoriai pateikia ypatingus atostogų pasiūlymus ir padeda susiplanuoti visų metų keliones.

„Išskirtinai šiai parodai kasmet parengiame specialių pasiūlymų ir nuolaidų rinkinį, kuris galioja tik „Adventur“ parodos metu. Į „Keliautojo pasą“ įtraukiame pasiūlymus kiekvienam skoniui – nuo poilsinių atostogų jau pamėgtose šalyse iki pažintinių kelionių autobusu ar lėktuvu. Jis tapo kasmetine mūsų tradicija, kuri sulaukia itin didelio parodos lankytojų dėmesio dėl siūlomų patrauklių kainų“, – sako „Novaturo“ viešųjų ryšių ir rinkodaros projektų vadovė Dovilė Zapkutė.

Kelionių organizatorių teigimu, „Keliautojo pasas“ yra naudingas planuojant visų metų atostogas, o jame pateiktos palankios kelionių kainos suteikia galimybę poilsiauti net keletą kartų per metus.

„Keliautojo pasą“ parodos lankytojai galės įsigyti sausio 25-27 dienomis „Litexpo“ bilietų kasose, informacijos centruose, „Novaturo“ bei partnerių stenduose.

Parodos metu kelionių organizatoriaus stendo lankytojų lauks ne tik populiarusis „Keliautojo pasas“, bet ir daugybė kitų staigmenų.

„Lankytojams pateiksime specialių pasiūlymų ir kitoms kelionėms, neįtrauktoms į keliautojo pasą. Mūsų stende jie taip pat galės pabendrauti su lietuvių širdis jau užkariavusių šalių atstovais ir visą dominančią informaciją apie šalį gauti iš pirmų lūpų – mūsų partnerių iš Turkijos, Madeiros, Tuniso, Tenerifės, Dubajaus, Egipto ir kitų lankomų kurortų“, – sako D. Zapkutė.

Be specialių pasiūlymų kelionių organizatorius parodos lankytojams parengė ir ypatingą dovaną. Pernai tapęs Mariaus Jovaišos projekto „Neregėta Lietuva“ rėmėju ir partneriu, šiemet jis „Adventur“ lankytojams dovanoja šio projekto naujausių fotografijų parodą, kuri bus eksponuojama „Litexpo“ konferencijų centre.

Parašykite komentarą