Kelionės

5 GERIAUSIOS VALENTINO DIENOS KRYPTYS POROMS

Sausio 24 d., Vilnius: „Wizz Air“, sparčiausiai auganti ir ekologiškiausia oro linijų bendrovė Europoje*, skelbia romantiškiausių kelionių vietų, kurias poros gali aplankyti šią Valentino dieną iš Vilniaus oro uosto, penketuką. Bilietus galima įsigyti svetainėje wizzair.com ir mobiliojoje programėlėje.

Prancūzija

Paryžius – visada gera idėja. Meilės sostinė visus metus kupina įdomios veiklos, o Valentino dieną šis miestas gali pasiūlyti dar daugiau. Pavyzdžiui, įsimylėjėliai gali leistis į romantišką kelionę laivu Senos upe. Šioje kelionėje jie gali apžiūrėti legendinę Paryžiaus Dievo Motinos katedrą ir nuostabų Orsė muziejų. Be to, ekskursijos laivai kone visuomet praplaukia pro tūkstančiais šviesų spindintį Eifelio bokštą.

Prancūzija garsėja savo virtuve, todėl šio miesto lankytojai turėtų paragauti vietos skanėstų, tokių kaip kruasanai, eklerai, makarunai ir sūriai. Valentino dieną daug restoranų pateikia specialių pasiūlymų poroms, vakarienės kruizą. Įsimylėjėliai taip pat gali išbandyti vakarienę Monmartre ir pasigrožėti „Mulen Ružo“ šou.

Ispanija

Už 15 minučių kelio automobiliu nuo Malagos oro uosto yra Mijaso savivaldybė, žinoma kaip viena romantiškiausių kelionių vietų visoje Ispanijoje. Nedideli ir jaukūs balti kaimeliai, kvapą gniaužiantys vaizdai ir draugiški žmonės sukuria nuostabią atmosferą, puikiai tinkančią Valentino dienai. Be to, vasarį šioje vietovėje nėra daug turistų, todėl poros gali mėgautis prieinamomis kainomis ir privatumu.

Italija

Nors Roma šiuo metų laiku nėra tokia saulėta kaip Mijasas, šiame mieste taip pat netrūksta įdomios veiklos. Poros, norinčios išgyventi tikrą itališką patirtį, turėtų apsistoti istoriniame centre netoli Panteono, Ispanijos laiptų, Navonos aikštės arba Campo dei Fiori. Kaip ir Paryžiuje, kai kurie geriausi Romos restoranai Valentino dienai siūlo specialius meniu, tačiau tiems, kurie per šią šventę nori ko nors ypatingo, vietos gyventojai siūlo apsilankyti Torlonijos viloje ir jos soduose. Čia poros gali aplankyti muziejų, išgerti gaivaus gėrimo citrinų sode ir romantiškai pasivaikščioti.

Sakartvelas

Sakartvelo miestas Kutaisis nėra populiari Valentino dienos šventės vieta, tačiau jį tikrai verta aplankyti. Kutaisis, vienas seniausių nuolat gyvenamų miestų pasaulyje, gali pasiūlyti žemas kainas, skanaus maisto ir nuostabių kultūrinių veiklų. Šalia miesto esantys vienuolynai veikia ir žiemą, todėl poros gali juos aplankyti. Vietų pasivaikščioti gausu ir Kutaisio miesto centre, čia daugelio pastatų sienas puošia gatvės menas. Įsimylėjėliai taip pat gali romantiškai praleisti laiką netoli Kutaisio esančioje natūralioje karštojoje versmėje.

Kipras

Larnaka taip pat patenka į geriausių šių metų Valentino dienos kelionių krypčių penketuką. Prie Viduržemio jūros įsikūręs miestas dėl šilto klimato, smėlėtų paplūdimių ir gardžios virtuvės lankytojų sulaukia ištisus metus. Per Valentino dieną poros gali vykti prie garsiojo Druskos ežero ir stebėti romantišką saulėlydį. Šis ežeras populiarus dėl migruojančių paukščių, žiemos mėnesiais nusileidžiančių į šią vietovę. Kipras yra septynis kartus mažesnis už Lietuvą, todėl kitus šalies miestus, tokius kaip Nikosiją ir Pafosą, kelionės metu galima pasiekti greitai ir lengvai.

Norint pasinaudoti visais išskirtiniais „Wizz Air“ Valentino dienos pasiūlymais, rekomenduojama rinktis papildomas oro linijų bendrovės paslaugas. „Wizz Nuolaidų klubo“ nariai gali įsigyti bilietus už mažesnę kainą, o „Wizz Flex“ suteikia galimybę patogiai keisti skrydį internetu, nemokant jokių keitimo mokesčių. Svarstantiems apie Valentino dienos staigmeną, savo mylimiesiems galima dovanoti „Wizz Air“ dovanų kuponus.

* Pagal CAPA – Aviacijos kompetencijos centro 2022–2023 m. apdovanojimus

Apie „Wizz Air“
„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 196 „Airbus A320“ ir „Airbus A321“ orlaivių parką. Atsidavusių aviacijos profesionalų komanda užtikrina puikų aptarnavimą ir labai žemas bilietų kainas, todėl 2023 m. „Wizz Air“ rinkosi net 60,3 mln. keleivių. „Wizz Air“ yra kotiruojama Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Neseniai bendrovė airlineratings.com, vienintelės pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūros, buvo nominuota viena iš 5 saugiausių pigių skrydžių bendrovių 2024 metais, o 2019 m. ir 2023 m. oro transporto apdovanojimuose „Wizz Air“ buvo paskelbta Metų oro bendrove. 2021–2023 m. Pasaulio finansų tvarumo apdovanojimuose „Wizz Air“ taip pat pripažinta Tvariausia pigių skrydžių bendrove. „CAPA-Centre for Aviation Awards for Excellence“ 2022–2023 m. bendrovę nominavo Metų pasauline aplinkos tvarumo oro linijų grupe.

Daugiau informacijos:
Agnė Mačiulytė / UAB „Adverum“ / +370 626 48 960
Wizz Air Group; communications @wizzair.com

Follow us on Instagram: @wizzair
Follow us on Facebook: @wizzair
Follow us on X: @wizzair
Follow us on TikTok @wizzair

Pastabos redaktoriams:
● Visi „Wizz Air“ skrydžiai vykdomi „Airbus A320“ orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, „Airbus A320neo“ orlaiviais su 186 vietomis ir „Airbus A321neo“ lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
● Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų rasite čia: https://wizzair.com/en-gb/information-and-services/about-us/press-office/
Sužinokite daugiau apie „Wizz Air“ tvarumo strategiją: F23 Half-Year ESG Update

Parašykite komentarą