Įvairenybės

„Nematekas“ siūlo sensaciją – sveikesnes dešreles bei kitus mėsos gaminius

Kalbant apie įvairius produktus, neretai pabrėžiama, jog permokėti už gamintojo vardą nereikia. Iš tiesų, juk suknelė yra suknelė, kirvis yra kirvis, o dešrelės – visos vienodos. Jei dėl pirmų dviejų daiktų galima ir sutikti, tai, kalbant apie maistą, minėtas teiginys ne tik prasilenkia su realybe, bet gali būti net žalingas mūsų sveikatai. Griebdami bet kurias dešreles iš lentynos ar bandydami sutaupyti kelis centus maisto sąskaita, pagalvokite dar kartą ir įsisąmoninkite, jog, taip elgdamiesi, rizikuojate pakenkti tiek savo, tiek ir artimųjų sveikatai. „Nematekas“ – mėsos produktų gamintojas, kurio svarbiausias tikslas – produkcijos kokybė bei orientacija į skirtingus klientų poreikius. Tad, jei ant vieno ar kito produkto pamatysite „Nemateko“ prekinį ženklą, drąsiai dėkitės šį į pirkinių krepšelį: jūsų pasirinktas variantas – geriausias!

Su skeptikais, teigiančiais, jog geriausia – pačių pagamintas maistas, o pusfabrikačiai bei kiti gaminiai iš serijos „imu ir valgau“ – blogis, dalinai galima sutikti. Tačiau mūsų kasdienybė diktuoja kitokias taisykles. Retas turime galimybę tiek laiko skirti maisto gamybai, o pomėgį pasiimti „kažką skanaus bei greito“ iš šaldytuvo, turi dažnas. Tad kaip suderinti malonumą užkandžiaujant su sveiku gyvenimo būdu? „Nematekas“, suprasdamas šią dilemą, kurią patiria klientai, rado sensacingą išeitį. Dešrelės „PRO NATURA“, kaip ir kiti šios linijos gaminiai, drąsiai gali būti vadinami sveikais produktais, kuriuos be sąžinės graužimo gali valgyti ir itin savo sveikata besirūpinantys asmenys.

„Nematekas“, pristatydamas šios serijos mėsos gaminius, su savo klientais nusprendė būti atviras. Kaip kiekvienam, bent kiek besidominčiam, ką deda į burną, žinoma, mėsos gaminių sudėtis tikrai nėra nekalta. Siekiant produkcijai suteikti geresnį skonį, patrauklesnę išvaizdą bei pratęsti galiojimo terminą, šių gamyboje įprastai naudojami įvairūs priedai, darantys abejotiną poveikį žmogaus sveikatai. Maloni išimtis – jau minėta „PRO NATURA“ mėsos gaminių linija. Šių sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, fosfatų, GMO, nitritų.

„Nematekas“ džiaugiasi, jog mėsos gaminiais, kurie yra ne tik skanūs, bet ir sveikesnį, įvairiomis progomis drąsiai gali mėgautis visa šeima! Teigiami klientų atsiliepimai liudija, jog tai – pasiteisinęs sprendimas.

Parašykite komentarą