Įvairenybės

Naujas Lietuvos rekordas – didžiausias įmonės logotipas

2021 metų javapjūtei einant į pabaigą, Lietuvos rekordų knyga pasipildė nauju įrašu – “Didžiausias įmonės logotipas, išpjautas javų lauke”.

Javapjūtė – vizualiai labai gražus vaizdas. Kombainai javų laukuose visada sukuria galingą įspūdį. Norėdama išnaudoti šį gamtos ir technikos kuriamą grožį, viena didžiausių žemės ūkio technikos įmonių Lietuvoje, AB „East West Agro“ (EWA), įgyvendino ambicingą idėją.

Minėdama savo veiklos 15 metų jubiliejų, EWA komanda išpjovė rekordinio dydžio įmonės logotipą javų lauke, kurio dydis net virš 10 hektarų, o linijų plotis net 25 metrai.

Rekordas savaime nebuvo tikslas – kompanija norėjo išbandyti šiuolaikines naujausias automatinio vairavimo ir Tiksliojo ūkininkavimo sistemų (TŪS) galimybes. Logotipo brėžiniai  buvo perkelti į lauko žemėlapį, o žemėlapis įdiegtas į javų kombaino navigacinį žemėlapį. Kombainas pagal gautą užduotį subraižė pjovimo linijas ir pagal GPS informaciją išpjovė tikslias logotipo linijas.

„Šiuo rekordu įprasminome ilgametę įmonės patirtį ten, kur dažniausiai ir yra sutinkama EWA atsovaujama technika – javapjūtėje. Taip pat pirmą kartą Lietuvoje išbandėme galingiausią ir naujausią javų kombainą Massey Ferguson Ideal 9T, kuris padėjo pasiekti itin tikslaus rezultato.” – rekordo tikslus aiškino įmonės generalinis direktorius Gediminas Kvietkauskas.

Dėl itn karštos liepos ir lietingo rugpjūčio šių metų javapjūtė Lietuvoje buvo labai sudėtinga, o derliaus nuėmimas buvo tikras iššūkis. „Net kelis kartus teko keisti rekordo vietą ir datą, o net ir radus tinkamą laiką – sąlygos buvo sudėtingos, todėl gelbėjo itin pravaži vikšrinė kombaino važiuoklė.” – įspūdžiais dalinosi Gediminas Kvietkauskas.

„”Lietuvos rekordų” komanda visuomet didžiuojasi galėdami būti lietuvių entuziazmo, kūrybiškumo ir aukščiausių pasiekimų liudininkais. Džiaugiamės galėdami būti įkvepiančio ir įtraukiančio proceso dalimi bei užregistruoti pasiekimus, kurie turi išliekamąją vertę ir tampa paskata ir kitiems siekti daugiau.

Įspūdingas AB East West Agro pasiekimas parodo, kad vis daugiau verslo atstovų atranda galimybę siekti rekordo kaip būdą stiprinti komandinę dvasią, paminėti verslui svarbius įvykius ar kitaip įprasminti savo veiklą. Tikimės, kad šis puikus EWA pavyzdys taps dar didesne paskata ir kitiems verslams ne tik siekti daugiau, bet ir nepamiršti savo pasiekimų užfiksuoti.” – rekordą komentuoja „Factum agentūra”

Pranešimą paskelbė: Skomantas Rukuiža, AB East West Agro

Parašykite komentarą