Verslas

Nelietuviškos spaudos paslaugų kainos jau Lietuvoje

Spaudos paslaugomis naudojasi beveik kiekviena įmonė, todėl konkurencinga šių paslaugų kaina ypač svarbi įmonėms, siekiančioms sumažinti savo veiklos kaštus, išlaikant tas pačias spaudos apimtis ir kokybę. Sėkmingai Lietuvoje veikiantis reklamos bendrovės portalas www.Lpromo.Lt, pristatantis daugiau nei 18000 reklaminių idėjų ir sprendimų vienoje vietoje, nuo šiol Lietuvos klientams pristatė platų spaudos darbų asortimentą itin žemomis kainomis.

„Džiaugiamės galėdami pirmieji Lietuvoje savo klientams pristatyti itin platų spaudos paslaugų asortimentą: firminiai blankai, skrajutės, lankstinukai, bukletai, firminiai aplankai, blanknotai, užrašų lapeliai, vizitinės kortelės, firminiai maišeliai – tai tik dalis siūlomo asortimento, kuris šiuo metu vien spaudos skiltyje siekia daugiau kaip 700 pozicijų“ – teigia „Lpromo“ tiekimo vadovas Maratas Tairovas. „Svarbiausia žinia mūsų klientams yra tai, jog „Lpromo“ siūlomų spaudos paslaugų kainos iki 30 procentų žemesnės nei kitų siūlomi sprendimai. Užsakydami reklaminę atributiką ir spaudos paslaugas ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Didžiosios Britanijos, Rusijos klientams turime išsiderėję geriausias tiekėjų sąlygas, todėl „Lpromo“ klientams galime pasiūlyti nelietuviškas spaudos paslaugų kainas. Mūsų klientai gali pasirinkti sprendimus, kurie labiausiai atitiks jų poreikius – standartinius spaudos gaminius, gaminius su blizgiu ar matiniu laminatu, ar ypatingai solidžiai atrodančius gaminius, padengtus matiniu laku su daliniu UV lako padengimu, kas spaudos produkcijai suteikia išskirtinumo, prabangos ir originalumo. Mūsų klientai spaudos paslaugų pasiūlymus gali rasti www.Lpromo.lt svetainėje, kur pateikiame išsamius aprašymus ir kainas, kurios priklauso nuo spausdinamo tiražo. Paprastumas, aiškumas, platus asortimentas ir žema kaina – tai pranašumai, kuriuos renkasi Lpromo.Lt klientai“

Reklamos agentūra Lpromo.Lt (http://www.Lpromo.Lt) – pirmoji internetinė verslo dovanų, reklamos atributikos ir reklamos paslaugų parduotuvė, pateikianti daugiau nei 18000 reklamos idėjų vienoje vietoje. Verslo įmonėms skirtame portale galima pasirinkti labiausiai tinkančius reklamos sprendimus – nuo vizitinės kortelės iki reklaminio stendo ar verslo dovanos. Reklamos agentūra Lpromo.Lt turi filialus Latvijoje (http://www.Lpromo.Lv) ir Didžiojoje Britanijoje (http://www.Lpromo.co.uk ).

Parašykite komentarą