Technologijos

Naujausia „Samsung Galaxy A“ telefonų serija jau Lietuvoje

Vilnius, Lietuva, vasario 3d. Nuo šiandien naujausius telefonus „Samsung Galaxy A5“ ir „Galaxy A3“ galima įsigyti ir Lietuvos parduotuvėse. Nors priskiriami vidutinei klasei, šių metų modeliai pasižymi „Galaxy S“ serijos flagmanams būdingomis premium savybėmis, pirmą kartą yra atsparūs vandeniui ir dulkėms, turi pažangią kamerą bei stilingą metalo ir stiklo korpusą. Rinktis galima iš trijų spalvų variantų: juodo dangaus, auksinio smėlio ir persikinio debesies.

„Vartotojai Lietuvoje jau spėjo pamėgti „Galaxy A“ serijos telefonus. Praėjusiais metais jų pardavimai šalyje išaugo net 30 procentų ir šie modeliai čia buvo vieni populiariausių, – teigia Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas. – Naujausiuose modeliuose sujungėme premium klasės funkcijas ir patobulintą dizainą. Tikime, kad įrenginiai taps dar patrauklesni ir atitiks modernių, aktyvių žmonių, ieškančių funkcionalumo, kokybės ir išskirtinės išvaizdos, poreikius.“

Stilingas dizainas ir pažangi kamera

„Galaxy A“ dizainas pasižymi metaliniu korpusu ir 3D stiklo nugarėle, o aptakus kameros objektyvo ir namų klavišas įrenginio formą daro vientisą.

„Galaxy A5“ modeliui būdinga patobulinta 16 MP priekinė ir galinė kameros, „Galaxy A3“ modeliui – 13 MP galinė ir 8 MP priekinė kameros. Fotografuojant asmenukes, tereikia spustelti bet kurioje ekrano vietoje, o esant prastam apšvietimui, įjungti priekinę blykstę, kuriai naudojamas ekranas. Dėl didesnės atminties bei galimybės įdėti microSD kortelę iki 256GB, vartotojas į telefoną galės sutalpinti galybę nuotraukų.

Atsparumas vandeniu ir kitos flagmano savybės

Naujieji telefonai paveldėjo nemažai „Galaxy S“ serijos savybių. To pavyzdys – pirmąkart „Galaxy A“ serija turi IP68 standarto atsparumą vandeniui ir dulkėms. Šis standartas leidžia telefoną panardinti į vandenį vieno metro gylyje ir laikyti iki 30 minučių.

Taip pat įrenginiuose integruota talpesnė baterija, galimas spartusis įkrovimas. Telefonai turi USB C tipo jungtį, supaprastinančią prisijungimą prie kitų įrenginių. Pritaikyta „Always on Display“ funkcija leidžia matyti pranešimus ir laiką neatrakinant ekrano, o taip taupomas ne tik savininko laikas, bet ir išmaniojo baterija.

Lietuvoje atsisiuntus ir aktyvavus specialią programėlę, telefonams galios ir nemokamas „Galaxy Care“ draudimas nuo ekrano dūžių bei drėgmės žalos. 4.7 colių „Galaxy A3” modelio kaina – 329 Eur, o 5.2 colių „Galaxy A5“ – 429 Eur.

Detalesnę informaciją apie produktus rasite čia: http://www.samsung.com/lt/smartphones/galaxy-a/

Parašykite komentarą