Nekilnojamas Turtas

Naujas HOMA projektas: 24 kotedžų privati gyvenvietė – jau šią vasarą

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė HOMA sostinės Tarandės mikrorajone pristato naują projektą „24 terasos“. Tai – 24 kotedžų gyvenvietė, plėtojama 9141 kv. metrų sklype. Šiame plote bus sukurta nauja moderni gyvenvietė tiems, kurie ieško racionalaus išplanavimo kotedžo su miesto infrastruktūros privalumais. Į projektą vystytojas investuoja daugiau nei 2 milijonus eurų.

Projektą „24 terasos“ sudaro 3 kotedžų korpusai. Pirmasis korpusas jau pastatytas, jame sumontuoti langai, antrame ir trečiame korpuse šiuo metu kyla antri aukštai. Projekto 85 proc. baigtumą planuojama pasiekti šią vasarą, todėl raktai savininkams bus įteikti jau rugpjūčio mėnesį.

Vilniečių prioritetai – privatumas ir infrastuktūra

Pasak HOMA vykdomosios direktorės Jurgitos Kveselaitės, visi projekto kotedžai su privačia terasa ir 20-35 kvadratinių metrų kiemu. „Karantinas padiktavo naujus gyventojų poreikius: daugiau laiko praleidžiant namuose, turėti privačią aplinką šalia namų. Šis projektas išpildo būtent šį poreikį“, – kalba ji.

Apie  400 tūkst. eurų bendrovė planuoja investuoti į infrastruktūrą ir gerbūvį. Bus įrengta moderni vaikų žaidimų aikštelė su suoliukais poilsiui. Kotedžų terasos bus atskirtos 1,5 m aukščio tujomis, kurios užtikrins kiemelių privatumą. Kiekvienoje terasoje bus įrengti patogūs sandėliukai lauko daiktams laikyti. Taip pat planuojama nutiesti asfaltuotą kelią iki vystomos gyvenvietės. Projekto teritorija bus apjuosta tvora, įvažiavimas į kotedžus – pro pakeliamą užkardą.

„Tai yra būstas, vertinantiems racionalumą ir kokybę – „24 terasose“ siūlome koncepcijos sinergiją tarp modernios architektūros bei racionalaus išplanavimo. Visi projekto kotedžai yra 63 kv.m, juose suprojektuota svetainė, du miegamieji, du sanitariniai mazgai, privati terasa ir kiemelis. Energinė klasė –A+. Namų fasadų apdailai naudojamas dekoratyvinis tinkas, o intarpuose tarp langų – natūrali deginta mediena, suteikianti pastatams tekstūros ir jaukumo. Taip pat – vitrininiai langai, suteikiantys namams šviesos ir erdvės pojūtį”, – sako bendrovės vykdomoji direktorė.

Pirkėjai nesnaudžia – dalis parduota

„Kurdami šį projektą rėmėmės savo patirtimi ir įgyvendintais projektais. Dėl to pasirinkome vilniečių palankiai vertinimą lokaciją bei apgalvojome šiuolaikiniam miesto gyventojui svarbius aspektus. Projekte kiekvieno kotedžo gyventojai galės įsigyti po dvi ar daugiau automobilių stovėjimo vietų, jos bus atviros arba po stoginėmis. Taip pat vis aktualesnės tampa vietos elektromobiliams, todėl ruošiame 6 elektromobilių stovėjimo vietas“, – sako J. Kveselaitė.

„24 terasos“ – jaukus ir modernus, mažai bendruomenei skirtas gyvenamųjų kotedžų projektas. Jis kuriamas žmonėms, norintiems suderinti miesto privalumus su užmiesčio privatumu ir nedidele, 23 šeimų kaimynyste. Kotedžai yra vos 15 minučių automobiliu iki Vilniaus centro, artimiausia maisto prekių parduotuvė – už 450 metrų, netoliese daugiau nei 10 vaikų darželių, gamta ir ramybė aplink. Džiaugiamės, kad klientai įvertino mūsų pastangas, projektui startavus 6 kotedžai iš 24 yra parduoti“, – dalijasi J. Kveselaitė.

Vidutinė vieno kotedžo kaina – 116 000 Eur.

 

Daugiau apie projektą: https://24terasos.lt/

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Parašykite komentarą