Buitis, Namai

Namo remontas, keičiame plyteles

Ar kada teko atlikti kiemo ar buto remontą? Tie klientai, kurie ne pirmą kartą susiduria su remonto darbais gerai žino, kad tokie darbai reikalauja ne tik daug jėgų, bet ir laiko. Atlikdami buto ar namo remontą, dažniausiai keičiame įvairias apdailos medžiagas. Šiuo atveju remontas yra atliekamas vonios kambaryje ir virtuvėje. Keičiami visi baldai, sienų plytelės, įranga. Bendrai kalbant atliekamas pilnas remontas. Kokie darbai turi būti atlikti pirmiausia? Norint, kad visi remonto darbai vyktų sklandžiai, pirmiausia reikia pradėti nuo to, kad išmontuojama visa įranga ir esami baldai. Sekančiu etapu pašalinamos apdailos medžiagos. Patyręs meistras gerai žino, kaip turi būti paruoštos sienos, norint klijuoti naujas plyteles. Todėl vadovaudamiesi jo nurodymais, pašaliname visus nešvarumus ar tinko likučius esančius ant sienos. Kada visos sienos švariai nuvalytos, galima pradėti remonto darbus. Remontas pirmiausia atliekamas vonios kambaryje. Tai palyginti nedidelė erdvė, tad tinkamai išklijuoti visas plyteles truksite palyginti nedaug laiko. Šios srities profesionalai gerai išmano savo darbą, tad naujos sienų ir grindų plytelės jau po keletos valandų yra išklijuotos. Dabar erdvė paliekama ilgesniam laikui, kad klijai gerai sukibtų su danga.

Specialisto patarimai atliekant remontą

Pirmiausia specialistas pataria tinkamai įvertinti visus darbus, kuriuos reikės atlikti norint per naują įrengti vonios ir virtuvės kambarius. Geriausia susidaryti būtinų darbų sąrašą. Tai bus kur kas lengviau dirbti. Specialistas pataria į darbų sąrašą įtraukti net ir pačius smulkiausius darbus, kuriuos turite atlikti. Kodėl naudingas toks darbų planas? Norint, kad visi darbai būtų tinkamai atlikti reikia žinoti, kokius darbus turime atlikti. Taip pat svarbus darbų eiliškumas. Turint tokį sąrašą galite lengvai kontroliuoti ar visi remonto darbai vyksta pagal planą.

Kol darbininkai dirba ties senos apdailos pašalinimu, mes su klientais kartu keliaujame į sienų plytelių parduotuvę. Praktiškai kiekviename didmiestyje galite rasti ne vieną parduotuvę, kurioje siūloma aukštos kokybės produkcija už konkurencingas kainas. Jeigu galvojate apie naujas sienų plyteles, tuomet verta apsilankyti jau minėtoje plytelių parduotuvėje. Čia rasite didelį asortimentą ir geras produkcijos kainas. Kiekvienas klientas liks patenkintas pateiktu asortimentų ir žinoma geromis produkcijos kainomis. Jeigu galvojate apie naują interjerą, tuomet verta konsultuotis su interjero dizaineriais. Nustebsite, kaip per trumpą laiką, šios srities specialistai gali sukurti išskirtinį, naują jūsų namų vaizdą.

One Comment

  • Patricija

    Manau dekoratyvinės plytelės turi būti suklijuotos idealiai, norint išgauti tobulą vaizdą, tad vis tik tokiems darbams rinkčiausi patyrusį meistrą. Nes tikrai gražu ir patvaru, bet nekokybiškai atliktas darbas galėtų sugadinti visą vaizdą

Parašykite komentarą