Verslas

Mobilūs sprendimai versle

Ar žinote, kad interneto naudojimas per išmaniuosius telefonus nuolat auga? Kiekvienais metais vis daugiau vartotojų naudojasi išmaniaisiais telefonais. Klausimas įmonių vadovams, ar jūsų verslas yra pasiekiamas internetu? Tik nedaugelis įmonių turi mobilias programėles, kurių pagalba galima patogiai naudotis interneto svetainėmis. Mobilūs sprendimai yra diegiami, tačiau ne taip aktyviai kaip norėtusi. Šiandien galime stebėti rinka, kuri nuolat auga. Kiek kainuoja mobilūs sprendimai verslui? Viskas priklausys nuo to, ką planuojate kurti. Jeigu norite tik pritaikyti savo internetinę svetainę mobiliems telefonams, tai tokia paslauga ne bus itin brangi. Tai gali kainuoti vos kelis tūkstančius eurų. Egzistuoja ir sudėtingesni mobilūs sprendimai, kurių nauda didesni pardavimai. Jau daug kompanijų turi išskirtinės kokybės mobilias programėles, kurios sukuria pridėtinę vertę. Sudėtingesnė programa gali kainuoti daugiau nei keli tūkstančiai eurų. Tokios programos vadinamos aplikacijomis. Taigi, ar jūsų kompanija turi mobilią aplikaciją?

Ar verta investuoti į mobilius sprendimus?

Klausimas iš tiesų nėra toks paprastas. Atsakymas į jį priklausys nuo daugelio aspektų. Pirmiausia reikia atsakyti į tai, ar jūsų kompanija turi daug pardavimų, kurie įvyksta būtent interneto pagalba. Jeigu atsakymas teigiamas, tuomet galima drąsiai teigti, kad mobilūs sprendimai bus naudingi jūsų verslui. Kuo daugiau klientai naudojasi jūsų internetiniu puslapių, tuo labiau jie naudosis ir mobilia aplikacija. Taigi, atsakome į užduotą pirmą klausimą, ar verta investuoti. Atsakymas, taip, jeigu jūsų kompanija nori didinti efektyvumą ir sulaukti dar daugiau klientų.

Kaip kuriamos aplikacijos?

Viskas kaip ir visuomet prasideda nuo projekto sukūrimo. Kiekviena bendrovė, norėdama pasiekti savo tikslinius klientus turi rūpintis, kad visi pasiekimo kanalai būtų veikiantys. Kada yra sukuriamas projektas, prasideda analizės darbai. Reikia išsiaiškinti kam kuriama aplikacija, kas ją naudos ir kaip naudos. Juk daugelis interneto vartotojų neturi itin greito interneto, todėl prieš kuriant aplikacija reikia atsižvelgti į visus svarbius atsakymus. Pagrindinis darbas, kuriant tokias programas, tai tinkamas planavimas. Reikia gerai suprasti, kaip klientai naudojasi jūsų interneto svetaine, kad būtų galima sukurti tam pritaikytą interneto sprendimą.

 

Parašykite komentarą