Verslas

„McDonald’s“ pradeda naują darbuotojų pritraukimo kampaniją, pabrėžiančią lygias galimybes ir įvairovę

Didžiausias pasaulyje greito aptarnavimo restoranų tinklas „McDonald‘s“ Lietuvoje pradėjo naują įdarbinimo kampaniją, kuria akcentuojama bendrystės, lygių teisių ir galimybių bei įvairovės svarba darbovietėje.

„Įtrauktis ir įvairovė jau daug metų yra pamatinės „McDonald‘s“ vertybės tiek vietos, tiek globaliu lygmeniu. Dabar kaip niekada svarbu yra užtikrinti tvirtą vidinę kultūrą, kuri skirtingus žmones suburia į vieningą komandą ir kurioje visi jaučiasi saugūs bei gerbiami. „McDonald‘s“ restoranuose Lietuvoje kasdien ranka rankon dirba skirtingų lyčių, amžiaus, odos spalvos, patirties ir tautybių žmonės. Toliau plėsdamasis „McDonald‘s“ planuoja įdarbinti iki 300 žmonių, iš jų 35 – į naujai sukurtas darbo vietas. Nauja įdarbinimo kampanija mes norime pabrėžti – mūsų durys yra atviros visiems“, – sako Vladimir Janevski, „McDonald’s“ generalinis direktorius Baltijos šalyse.

Šiuo metu „McDonald‘s“ Lietuvoje dirba 954 darbuotojai nuo 16 iki 74 metų amžiaus su įvairia profesine patirtimi – nuo visiškai jos neturinčių iki turinčių ilgą karjerą skirtingose srityse, tokiose kaip buhalterija, sveikatos paslaugos, odontologija, ergoterapija, inžinerija, kulinarija ar turizmas. „McDonald‘s“ siūlo įvairias darbo pozicijas tiek restoranuose, tiek administracijoje, kurios suteikia plačias galimybes žmonėms atrasti sau tinkamą vaidmenį išnaudojant jau turimus įgūdžius, įgyjant naujų žinių, darbo patirties ar netgi atskleidžiant visiškai naują savo potencialą.

„McDonald‘s“ darbuotojams užtikrina lankstų darbo grafiką, kuris leidžia pasirinkti jiems tinkamiausias darbo valandas, atsižvelgiant į jų kasdienį gyvenimą ir sudarant galimybes lengvai derinti darbą su kitomis jų pareigomis, pavyzdžiui, tėvyste, studijomis ir pan. „McDonald’s“ taip pat siūlo plačias galimybes dirbti nepilną darbo savaitę. Šiuo metu apie 80 proc. bendrovės darbuotojų Lietuvoje dirba nepilną darbo savaitę. „McDonald’s“ yra atviras ir žmonėms su negalia. Bendrovė visiems savo darbuotojams suteikia papildomų naudų krepšelį, kuriame – piniginės paskatos, parama ypatingoms gyvenimo progoms, mėnesiniai kuponai darbuotojų vaikams ir kt.

Kad įgyvendintų savo įsipareigojimus dėl įvairovės bei lygių galimybių darbo vietoje, „McDonald’s“ yra sukurtos atskiros pareigos, kurias einantis asmuo rūpinasi įvairovės bei lyčių lygybės klausimais. „McDonald’s“ taip pat pradėjo bendradarbiavimą su socialiniu partneriu Lietuvoje, kad būtų užtikrintos galimybės bendrovėje dirbti ir žmonėms su specialiaisiais poreikiais.

Nuosekliai laikydamasis savo vertybių, 2021 ir 2022 m. „McDonald‘s“ skyrė 1,1 mln. Eur darbuotojų mokymo bei motyvacinėms programoms Lietuvoje, kurių tikslas – stiprinti darbuotojų žinias ir įgūdžius.

Parašykite komentarą