Verslas

Kaune atidaryta dar viena atnaujinta „Iki“ parduotuvė

Ketvirtadienį, rugpjūčio 4 d., atidaryta atnaujinta prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė Kaune, adresu V. Krėvės pr. 97-1. Investicijos į parduotuvės atnaujinimą siekia daugiau nei 1, 441 mln. Eur. Parduotuvė įrengta pagal naujausius įmonės standartus. Pirkėjų patogumui ir geresnei apsipirkimo patirčiai padidintas prekybinės salės plotas ir savitarnos kasų skaičius.

 „Tęsiame parduotuvių atnaujinimo maratoną, kurio tikslas – sukurti kuo patogesnę ir greitesnę apsipirkimo patirtį arčiau namų. Todėl ne tik kruopščiai formuojame ir plečiame asortimentą, kuriame gausu šviežiausių, aukščiausios kokybės produktų, bet ir įrenginėjame savitarnos kasas“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė. 

Atnaujintoje parduotuvėje Kaune padidintas prekybinės salės plotas, kuris po rekonstrukcijos siekia 1 263 kv. m, įrengti erdvūs vaisių ir daržovių skyriai. Parduotuvėje prekiaujama tiek šviežia ant ledo, tiek vietoje rūkyta žuvimi. Taip pat šviežia mėsa, kuri čia pat gali būti sumalama ar supjaustoma bei karštais jos gaminiais. Kartu pirkėjai gali įsigyti vietoje rūkytų mėsos ir paukštienos gaminių, bent 3 kartus per dieną kepamos duonos ir bandelių.

Ši parduotuvė atnaujinta pagal naujausią prekybos tinklo standarto koncepciją, kuri apima prekybos vietų išvaizdą, išplanavimą, naudojamą įrangą. Rekonstruotoje parduotuvėje prekės išdėliotos taip, kad pirkėjai jas rastų kuo lengviau ir paprasčiau, taip gerinant apsipirkimo patirtį.

Atnaujintoje parduotuvėje Kaune taip pat įrengtos net 6 „IKI Bitutė“ kasos, veikia ir 3 paprastos kasos. Lankytojams parduotuvė atvira kasdien nuo 8 iki 22 val. Be to, atnaujintoje „Iki“ veikia ir click&collect paslauga. Ja naudodamiesi pirkėjai per „LastMile“ programėlę užsakytas prekes gali atsiimti vietoje, „IKI Saulėtekis“ parduotuvėje.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras ir 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę, paženklintą „Iki“ prekės ženklu. Ji pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.

Parašykite komentarą