Buitis, Namai

Mažas, tačiau funkcionalus miegamasis – viskas įmanoma

Miegamojo erdvė asocijuojasi su kokybišku poilsiu ir yra tinkamiausia namų vieta atsipalaidavimui po sunkios dienos. Todėl, įrengdami miegamąjį, skiriame ypatingą dėmesį patogumui. Tačiau ši užduotis gerokai apsunkinama, jei ši erdvė yra ganėtinai maža. Visgi, net ir tokiais atvejais įmanoma sukurti funkcionalią ir jaukią aplinką. Tad peržvelkime patarimus, kurie padės sukurti patogią ir stilingą erdvę.

Dėmesys lovai

Kokybiškas miegas neįsivaizduojamas be kokybiškos ir ilgaamžės lovos. Norint kuo funkcionaliau išnaudoti erdvę, patariama įsigyti funkcionalias lovas. Pavyzdžiui, dvigulės lovos su didesniu atlošu sukurs užbaigtumą, o integruoti šviestuvai ir USB jungtys leis sutaupyti vietos.

Žinoma, atsižvelkite tiek į patalpos, tiek į lovos dydį. Norint laisvai judėti erdvėje, tarp lovos krašto ir sienos turėtų būti bent 60 cm tarpas, o nuo durų iki lovos – bent 90 cm. Žinodami, kiek laisvos erdvės galite skirti lovai, kaipmat palengvinsite baldo paieškas.

Daiktų sandėliavimo baldai

Turint kompaktišką erdvę, svarbu, kad kiekvienas įsigytas baldas būtų tinkamai išnaudotas ir funkcionalus. Ieškodami lovos, įsitikinkite, jog ji turi dėžę, kurioje galėsite laikyti įvairius daiktus. Tas pats principas galioja ir naktiniams staliukams. Pavyzdžiui, staliukai su stalčiais ar lentynomis paslėps daiktus ir leis išlaikyti estetiškai patrauklų vaizdą.

Miegamojo pagrindas

Šviesių spalvų sienos vizualiai atveria kambarį ir sukuria iliuziją, jog kambaryje daugiau erdvės. Tačiau, jeigu norisi tamsesnių spalvų, galite drąsiai rinktis ir jas. Subtiliai pritaikytos pilkos, tamsiai mėlynos ar netgi žalios spalvos atspalviai kambariui suteikia daugiau jaukumo ir savotiškos prabangos. Ypač, jei šios spalvos bus suderintos su auksinėmis ir metalinėmis detalėmis.

Pritaikę minėtuosiuos patarimus, be didelių pastangų galėsite sukurti jaukią ir patogią poilsio oazę. Funkcionalūs ir kokybiški miego baldai ir sumanaus dizaino korpusiniai gaminiai suteiks komforto ir patogumo. O štai apgalvotomis spalvomis galite vizualiai padidinti erdvę.

Parašykite komentarą