Verslas

„Maximai“ – trisdešimt, o programėlei – treji: pirkėjų laukia dovanos

Mobilioji „Maximos“ programėlė šią savaitę švenčia 3 metų gimtadienį. Dėl to vasario 17–23 dienomis programėlę naudojantys pirkėjai gaus papildomų dovanų – į „Ačiū“ paskyros sąskaitą sugrįš 3 kartus daugiau „Maximos“ pinigų.

„Dauguma pirkėjų mūsų programėlę sutiko labai palankiai, atsisiuntimų skaičius viršija 300 tūkstančių, o naujų vartotojų prisijungia kasdien. Programėlę ypač pamėgo didžiųjų šalies miestų: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių gyventojai, savo atsiliepimuose teigiantys, kad dabar turi patogų apsipirkimo įrankį ir kelionę į parduotuvę gali planuoti lengviau, nes iš karto mato nuolaidas ir specialius pasiūlymus“, – komentuoja „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Pusė programėlę į savo telefonus atsisiuntusių pirkėjų ja naudojasi aktyviai, o maždaug trečdalis priklauso vienam ar keliems „Ačiū“ klubams, kuriuos atsižvelgdamas į klientų pomėgius sukūrė lietuviškas prekybos tinklas. Programėlę naudojantys žmonės gauna visas „Ačiū“ kortelės naudas ir papildomų pasiūlymų, kurie skatina drąsiau nerti į skaitmeninę erdvę.

Dalis lojalumo programos dalyvių pripažįsta, kad jau visiškai atsisakė plastikinės „Ačiū“ kortelės. E. Dapkienė sutinka – kuo daugiau klientų naudoja tik programėlę, tuo daugiau asmeninių pasiūlymų ir įvairiausiu nuolaidų jie gauna kiekvieno apsipirkimo metu. Kad gautų nuolaidų, programėlės naudotojai tiesiog nuskanuoja QR kodą, esantį savitarnos kasos ekrane.

Lietuviško prekybos tinklo klientai puikiai įvertino ir dar vieną naują galimybę apsipirkti tvariau – naudojantis programėle atsisakyti popierinių kvitų. Kartą programėlėje pasirinkę gamtai draugišką sprendimą, pirkdami savitarnos kasoje „Maximos“ klientai kvitą gauna elektroniniu paštu. Per savaitę nuo naujovės pristatymo, šia funkcija pasinaudojo ir spausdintų čekių atsisakė beveik 20 tūkst. pirkėjų.

Be to, „Maximos“ programėlė, kaip ir „Ačiū“ kortelė, šiemet klientams atveria galimybę dalyvauti „Gimtadienių gimtadienio“ žaidime – kiekvieną dieną iki metų pabaigos bus išdalinama po 3 tūkst. dovanų. Dar vyks savaitės ir mėnesio žaidimai, kurių laimėtojai paaiškės atsitiktinės atrankos būdu. Net 300 klientų džiaugsis vertingais savaitės prizais, o pagrindinis 30 tūkst. eurų prizas kiekvieną mėnesį atiteks vienam laimingajam. „Gimtadienių gimtadienio“ žaidimas yra „Maximos“ 30-ies metų jubiliejaus dalis.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Parašykite komentarą