Verslas

„Maxima“ sparčiai keičiasi – Lietuvoje atnaujinta 100-oji parduotuvė

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ aktyviai vienodina savo parduotuvių formatus, kad kiekvienoje jų klientai jaustųsi dar patogiau ir rastų reikalingiausią asortimentą. Šį penktadienį, atidarius atnaujintą parduotuvę Prienuose, adresu Vytauto g. 17, pirkėjai jau galės lankytis šimte atnaujinto formato „Maxima“ parduotuvių.

„Šimtas atnaujintų parduotuvių – svarbus rezultatas aktyviai siekiant didelio bendro tikslo – modernizuoti visas tinklo parduotuves, kad pirkėjams jos būtų ypač patogios, taupytų laiką ir užtikrintų geriausią asortimentą. Šiuos strateginius pokyčius planavome kruopščiai ir ilgai. Norime sukurti maksimalų skaičių tarpusavyje vienodų parduotuvių, kurios siūlo tą patį asortimentą, atrodo taip pat ir veikia pagal tuos pačius principus. Tai užtikrins geresnę klientų patirtį, palengvins darbą mūsų darbuotojams ir leis efektyviau veikti visam tinklui“, – sako „Maxima“ generalinis direktorius Tomas Rupšys.
Taip pat šiais pokyčiais lietuviškas prekybos tinklas tikisi sumažinti nurašomų ir išmetamų prekių kiekį, pasiekti geresnių rezultatų tvarumo srityje.

Atnaujinto formato parduotuvės pirkėjams siūlo lengvai pažįstamą aplinką, kurioje paprasta orientuotis ir galima greitai rasti mėgstamas prekes, pastebėti akcijas bei specialius pasiūlymus. „Nuolat vykdome pirkėjų apklausas ir analizuojame klientų pasirinkimus, matome, kokios prekės dažniausiai keliauja į krepšelius. Žinodami, kurios prekės yra paklausios ir reikalingos mūsų klientams, galime užtikrintai bendrauti su tiekėjais ir planuoti ateities asortimentą, sukurti patogiausią išdėstymą lentynose, pagerinti prekių užsakymo ir pristatymo procesus“, – pasakoja Tomas Rupšys ir priduria, kad naujose parduotuvėse bus naudojama daugiau lentynoms pritaikytų pakuočių, dėl to pirkėjai matys daugiau produktų.

Pirmosiomis atnaujintų parduotuvių darbo dienomis apsilankę pirkėjai ras specialių pasiūlymų ir įvairiems produktams taikomų nuolaidų, siekiančių net iki 50 procentų. Visa informacija ir pasiūlymai yra skelbiami specialiame atidarymui skirtame leidinyje, kurį galima rasti parduotuvėje bei www.maxima.lt.

Iki šių metų pabaigos „Maxima“ planuoja atnaujinti ir suvienodinti dar 34 parduotuves. Šiuo metu lietuvišką prekybos tinklą sudaro 252 parduotuvės.

Parašykite komentarą