Verslas

„Maxima“ 30-ojo gimtadienio dovanos ir staigmenos – ištisus metus

Tarptautinę žodžio „Ačiū“ dieną, sausio 11-ąją, lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ sako ačiū savo klientams ir kviečia ištisus metus švęsti „Gimtadienių gimtadienį“. Šiemet „Maximai“ sukanka 30 metų, tad visi metai bus pilni staigmenų.

„Gimtadienių gimtadienio“ žaidime pirkėjai kasdien gaus tūkstančius dovanų, o kiekvieną mėnesį vienam laimingajam atiteks 30 tūkst. eurų. „Norime, kad gimtadienis būtų šventė visiems mūsų klientams, kurie mums padeda augti ir tobulėti. Kiekvienam iš jūsų norime ištarti ačiū ir kiekvieną dieną, kiekvieną savaitę, kiekvieną mėnesį dalinsime dovanas. Todėl smagiomis naujienomis šiemet nudžiuginsime daugiau negu milijoną Lietuvos žmonių – tiek įvairiausių prizų ir dovanų esame paruošę. O kvietimas į „Gimtadienių gimtadienį“ yra tiesiog jūsų „Ačiū“ lojalumo kortelė“, – sako „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Mėnesio prizas – 30 tūkst. eurų

Įvairios dovanos kasdien lauks 3 tūkst. lojalių prekybos tinklo klientų. Taip pat pirkėjai galės laimėti savaitės ir mėnesio prizus. Taigi, iš viso per mėnesį „Maxima“ pradžiugins per 90 tūkst. savo pirkėjų ir jų šeimų.

Anot Ernestos Dapkienės, būtent mėnesio prizas sukels didžiausią intrigą – kiekvieną mėnesį vienam pirkėjui atiteks net 30 tūkstančių eurų suma – „Gimtadienių gimtadienio“ dovana, kokios iki šiol nebuvo.

„Vienam pirkėjui praskaidrins dieną dovanų gautas šokoladas, kitas prisimins 2022 metus, nes laimės kavos aparatą, o trečiam galbūt pasikeis gyvenimas, nes 30 tūkst. eurų leis išpildyti seną svajonę“, – apie „Maximos“ staigmenas pasakoja E. Dapkienė.

Žaidimo dalyviai taip pat turės galimybę padvigubinti ar net patrigubinti savo laimėjimo tikimybę – kiekviena dalyvio išleista 15 eurų suma apsipirkimo metu suteikia vieną galimybę dalyvauti savaitės ir mėnesio žaidime, tačiau perkant prekių už 30 eurų, pirkėjai turės didesnę tikimybę laimėti savaitės bei mėnesio prizus, nes kvitas žaidime dalyvaus jau du kartus. Informacija apie tai, kiek kartų konkretus kvitas galės dalyvauti žaidime, bus pateikiama pagrindiniame apsipirkimo kvite.

Laimėtojai paaiškės po atsitiktinės atrankos

Dienos žaidimas: dalyviais galės būti visi asmenys, bet kurioje „Maximos“ parduotuvėje Lietuvoje įsigiję prekių su „Ačiū“ kortele, nepriklausomai nuo apsipirkimo sumos. Dienos žaidimo laimėtojus išrinks kasos sistema atsitiktinės atrankos būdu ir informuos iškart, to paties apsipirkimo metu. Kiekvienas laimėtojas dovaną turės atsiimti tą pačią dieną toje pačioje parduotuvėje.

Savaitės žaidimas: dalyvauti ir laimėti vertingas dovanas gali kiekvienas pirkėjas, per apsipirkimą išleidęs bent 15 eurų sumą. Prizų laimėtojai paaiškės po atsitiktinės atrankos. Savaitės žaidimo prizas ir laimėtojų „Ačiū“ kortelių numeriai bus skelbiami „Maximos“ internetinėje svetainėje, o prizai siunčiami laimėtojo nurodytu adresu Lietuvoje.

Mėnesio žaidimas: po 30 tūkstančių eurų atiteks dvylikai pirkėjų. Kiekvieną 2022 metų mėnesį bus atrinkta po vieną laimėtoją. Galimybę gauti įspūdingą dovaną atvers apsipirkimas bet kurioje „Maximos“ parduotuvėje su lojalumo kortele „Ačiū“ už 15 eurų ar daugiau. Išrinkus laimėtoją, žaidimo organizatoriai su juo arba ja iškart susisieks.

Daugiau informacijos: https://www.maxima.lt/gimtadieniu-gimtadienis

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Parašykite komentarą