Verslas

„Mars Lietuva“ darbuotojams – atlyginimų priedai dėl darbo per karantiną

Gargždai, 2020 m. balandžio 8 d. — Gargžduose įsikūrusi gyvūnų augintinių maisto gamintoja bendrovė „Mars Lietuva“ daugumai karantino dėl COVID-19 laikotarpiu dirbančių įmonės darbuotojų išmokės vienkartinius atlyginimo priedus, siekiančius 300 Eur neatskaičius mokesčių. Priedai skiriami tiems darbuotojams, kurie karantino metu dėl savo darbo pobūdžio privalo būti darbo vietoje.

Bendra darbuotojams dėl darbo karantino laikotarpiu išmokamų atlyginimų priedų suma siekia 208 tūkst. Eur, priedus gaus 683 įmonės darbuotojai.

Įmonės teigimu, šiuo žingsniu siekiama atsidėkoti darbuotojams, kurių susitelkimas padėjo užtikrinti „Mars Lietuva“ verslo tęstinumą karantino dėl koronaviruso plitimo Lietuvoje laikotarpiu.

„Mūsų įmonė palyginti sklandžiai įveikė ligšiolinį daugiau nei trijų savaičių karantino etapą. Savaime suprantama, iš esmės pasikeitus aplinkybėms šalyje ir pasaulyje, buvo daug nežinomybės tiek darbuotojams, tiek įmonės administracijai, tačiau galiausiai bendromis visų pastangomis įmonės veiklos ritmas buvo stabilizuotas. Norime padėkoti darbuotojams, sugebėjusiems suderinti darbą ir asmeninį gyvenimą, radusiems išeitis dėl namuose vaikų likusių priežiūros ir kitų netikėtai užgriuvusių rūpesčių. Jų indėlis į „Mars Lietuva“ veiklą šiuo metu – tai pavyzdys, kaip veikia vienas iš penkių „Mars“ korporacijos principų, bendradarbiavimas“, –  sakė „Mars Lietuva“ generalinė direktorė Aušra Žemaitienė. 

Įmonės darbuotojams šiuo metu skiriami atlyginimų priedai – vienkartiniai, tačiau kompanija ir toliau atidžiai seka situaciją šalyje ir pasaulyje bei ją nuolat vertina. Tarp darbuotojų, kurie privalo būti savo darbo vietose gamykloje ir kuriems bus išmokėti atlyginimų priedai – įmonės gamybos padalinio, technikos, darbo saugos, kokybės specialistai.

„Sodros“ duomenimis, „Mars Lietuva“ vidutinis atlyginimas neatskaičius mokesčių 2019 m. siekė 1658,19 EUR.

„Mars Lietuva“ karantino laikotarpiu pagamino planuotą kiekį gyvūnų augintinių maisto. Gamykla Gargžduose, kaip ir visa „Mars“ korporacija, savo procesus organizuoja keturių savaičių ciklais, o  įprastai per tokį laikotarpį pagaminama vidutiniškai apie 6500 tonų produkcijos.

Bendrus 2019-ųjų finansinius rezultatus „Mars Lietuva“ skelbs gegužės mėnesį. 2018 m. bendrovės  pajamos siekė 166,4 mln. eurų, iš viso buvo pagaminta beveik 83 tūkst. tonų gaminių.

„Mars Lietuva“ Gargžduose gaminamos produkcijos portfelyje – maistas gyvūnams augintiniams „Whiskas“, „Sheba“, „Exelcat“ ir „Pedigree“. 

Apie „Mars Lietuva“:

 UAB „Mars Lietuva“ yra tarptautinės bendrovės „Mars, Incorporated“ antrinė įmonė, veikianti Lietuvoje nuo 1993-iųjų metų. Gargžduose bendrovė turi maisto gyvūnams augintiniams gamyklą, o Vilniuje pardavimų ir rinkodaros padalinį. Šiuo metu įmonėje „Mars Lietuva“ dirba apie 800 darbuotojų.

Per metus gamykloje pagaminama apie 75 tūkst. tonų WHISKAS®, EXELCAT®, SHEBA® produkcijos gyvūnams augintiniams. „Mars Lietuva“ gamykla yra viena didžiausių šalies eksportuotojų – joje gaminami 400 rūšių ir porūšių produktai tiekiami į daugiau kaip 30 Europos šalių. Lietuvoje bendrovė organizuoja prekybą „Mars, Incorporated“ gaminamais saldainiais ir ledais MARS®, SNICKERS®, BOUNTY®, TWIX®, MILKY WAY®, M&M’S®, ryžiais ir padažais UNCLE BEN‘S®, gyvūnų augintinių priežiūrai skirtais PEDIGREE®, CHAPPI®, WHISKAS®, SHEBA®  ir NATUSAN® produktais. 

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 

MINDAUGAS RUPŠYS

KORPORACINIŲ REIKALŲ VADOVAS REGIONUI

UAB „MARS LIETUVA“

T: +370 46 394 820

E: MINDAUGAS.RUPSYS@EFFEM.COM 

Pranešimą paskelbė: Rūta Slušnytė, UAB „Publicum“

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą