Teisėsauga, kriminalai

Lietuvos šeimų sąjūdžio kreipimasis į policijos ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnus

2021 m.rugsėjo 7 d.

Rugsėjo 10 d., penktadienį į Katedros aikštę rinksis ne šiaip nepatenkinti žmonės, į Vilnių atvažiuos Lietuva. Ta, iš kurios viešai juokiasi ir šaiposi, kurios negirdi, nemato ir nenori pastebėti dabartinė valdžia. Šie žmonės dar tiki, kad bus išgirsti, kad galima apginti savo Tautos tradicijas, šeimas, vaikų ateitį ir Lietuvos Respublikos Konstituciją.

Neabejingų savo šaliai piliečių susirinkimas, kuriam jie turi konstitucinę ir žmogiškąją teisę, turi įvykti ir atitikti aukščiausius saugos, tvarkos ir protesto renginių kultūros reikalavimus. Lietuvos šeimų sąjūdis tikisi geranoriškumo, tarpusavio supratimo ir padarys viską, kad mitingas būtų taikus. Bendradarbiausime su pareigūnais, mums padės savanoriai ir policijos tarnybos veteranai.

Esame tos pačios, mums visiems brangios šalies bendrapiliečiai ir nestovime priešingose pusėse. Būkim šią dieną tvirti ir supratingi, nepasiduokime nepagrįstoms emocijoms ir provokatoriams, kurie nori mus vienas kitam demonizuoti ir supriešinti. Mūsų tikslas bendras – apsaugoti Konstituciją, mūsų ir jūsų šeimų teises ir valstybės ateitį, ir mes tą kartu, taikiai ir oriai pasieksime.

Lietuvos šeimų sąjūdžio pirmininkas
Raimondas Grinevičius

Pranešimą paskelbė: Algimantas Rusteika, Asociacija Kauno forumas

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą