Politika ir teisė

Lietuvos delegacija „Eurovizijoje“ apdrausta daugiau nei 3,2 mln. litų

Lietuvos atstovę „Eurovizijos“ dainų konkurse Viliją Matačiūnaitę ir visą Lietuvos delegaciją šiais metais norvegiško kapitalo ne gyvybės draudimo bendrovė „Gjensidige Baltic“ apdraudė daugiau nei 3,2 mln. litų suma. Tai jau penktas kartas, kai bendrovė rūpinasi Lietuvos atstovų draudimu tarptautiniame dainų konkurse. 59-tasis Eurovizijos dainų konkursas, kur V.Matačiūnaitė atliks dainą „Attention“, vyks Danijos sostinėje Kopenhagoje, gegužės 6 – 10 dienomis.

„Lietuvos vardo garsinimas bei pasirodymas tarptautiniame dainų konkurse prieš milijoninę televizijos auditoriją kasmet iš mūsų deleguojamų atlikėjų reikalauja milžiniškų pastangų ir atsidavimo. Tiek Vilijai Matačiūnaitei, tiek visai mūsų šalies delegacijai, pasiruošimo ir paties pasirodymo metu tikrai netrūksta rūpesčių ar iššūkių. Tad ir šiemet pasirūpinome, kad atlikėja galėtų ramiai koncentruotis į pasirodymą, o visais draudiminiais aspektais, delegacijos saugumu ir sklandžia kelione pasirūpinsime mes“, – sako Katerina Pavlidi, „Gjensidige Baltic“ Lietuvos filialo generalinė direktorė.

Kiekvienas delegacijos narys apdraustas 100 000 eurų būtinosios medicinos pagalbos draudimu, 6000 eurų nelaimingų atsitikimų draudimu bei 10 000 eurų civilinės atsakomybės kelionėje draudimu. Taip pat dainininkei bei ją lydinčiai delegacijai galios bagažo ir asmeninių daiktų praradimo bei skrydžio vėlavimo draudimas. Šiais metais į tarptautinį dainų konkursą keliauja 8 žmonių delegacija.

„Pastaruosius du mėnesius visą dėmesį skyrėme pasiruošimui ir pasirodymui Didžiosios „Eurovizijos“ scenoje, o vienintelis kankinęs klausimas buvo – ar spėsime įgyvendinti tai, ką esame užsibrėžę, – sako Lietuvos atstovė šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse Vilija Matačiūnaitė. – Nuvykus į Kopenhagą svarbiausia visas savo jėgas atiduoti geram pasirodymui ir jo repeticijoms, tad žinojimas, kad nereiks sukti galvos dėl galimų netikėtumų, tikrai džiugina.“
2010 m. „Gjensidige Baltic“ dėka grupė „InCulto“ buvo apdrausta ne tik kelionių ir nelaimingų atsitikimų draudimu, bet ir draudimu nuo paskutinės vietos užėmimo. 2011 m. draudimo bendrovė rūpinosi atlikėjos Evelinos Sašenko saugumu, o Donatas Montvydas buvo papildomai apdraustas ir nuo nelaimingų atsitikimų, atliekant savo garsųjį „suktuką“ ore. Praėjusiais metais dainininkas Andrius Pojavis ir jį lydinti delegaciją buvo apdrausti 2,4 mln. litų suma.

Norvegijos kapitalo draudimo bendrovė „Gjensidige Baltic“ priklauso „Gjensidige“ finansinei grupei, kuri valdo trečdalį Norvegijos ne gyvybės draudimo rinkos ir veikia Danijoje, Švedijoje, Latvijoje, Estijoje bei Lietuvoje. Norvegijoje „Gjensidige“ grupė taip pat teikia bankininkystės, investicijų, pensijų fondų valdymo ir kitas finansines paslaugas.

Parašykite komentarą