Sveikata

Lietuvius traukia neįprasto skonio produktai

Šalia tradicinių produktų ant lietuvių stalo vietos vis dažniau randama ir delikatesams. Tai patvirtina kasmet didėjantys tokių produktų pardavimai. Matydamas augančią gurmaniškų produktų paklausą, prekybos tinklas „IKI“ parduotuvių lentynas prasidėjus pavasariui papildė neįprastais gaminiais, tokiais kaip burgundiškos sraigės ir kitais.
„Kasmet kylantys mūsų prekybos tinklo gurmaniškų produktų linijos pardavimai leidžia daryti išvadą, kad svarbių švenčių metu lietuviai linkę save palepinti. Pavyzdžiui, kietųjų sūrių pardavimai šiemet pirmąjį ketvirtį, lyginant su pernai tuo pačiu laikotarpiu, augo maždaug penktadaliu. Prognozuojame, kad pirkėjų dėmesio delikatesai sulauks ir ruošiantis Velykoms”, – kalba „IKI” Viešųjų ryšių departamento vadovas Andrius Petraitis.
Pagrindine naujiena prekybos tinkle šį pavasarį taps burgundiškos sraigės. Delikatesų asortimentą papildys ir iki šiol reto tautiečio šaldytuve vietas radę gaminiai iš antienos, neįprastų skonių – ananaso, saldaus romo ar pikantiško česnako – daniški pelėsiniai sūriai.
Remiantis prekybos tinklo pardavimų duomenimis, ne tik kitų šalių gurmaniški produktai sulaukia pirkėjų dėmesio: „Tikrai džiugina tai, kad pirkėjai dažnai renkasi ir Lietuvos gamintojų delikatesus. Pavyzdžiui, populiarėja ūkininkų linijos produktai, tokie kaip triušiena bei antiena. Pastarosios šiemet per nepilną pirmąjį ketvirtį, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, parduota beveik penktadaliu daugiau”, – komentuoja Andrius Petraitis.

Parašykite komentarą