Teisėsauga, kriminalai

Lietuva modernizuoja viešojo saugumo pareigūnų įrankius – įsigys „Motorola Solutions“ kūno kamerų

VILNIUS, Lietuva – 2022 m. gruodžio 9 d. –  JAV technologijų bendrovė „Motorola Solutions” pranešė, kad Valstybės sienos apsaugos tarnybai (VSAT) ir Lietuvos policijai perduos daugiau kaip 2,5 tūkst. kūno kamerų „VB400“. Naujieji dėvimi vaizdą fiksuojantys įrenginiai bus naudojami pareigūnų siekiant didinti skaidrumą prižiūrint viešąją tvarką ir užtikrinant valstybės sienos apsaugą.

VSAT yra atsakinga už daugiau nei 1 000 kilometrų ilgio Europos Sąjungos (ES) sienos apsaugą, įskaitant pasienio kontrolės punktus, siekiant užtikrinti Lietuvos valstybės ir jos piliečių saugumą.

„Kūno kameros yra kritinės svarbos priemonės, padidinančios skaidrumą ir atskaitomybę, – sakė „Motorola Solutions” pardavimų vadovas Baltijos, Šiaurės ir Vidurio Europos šalims Axel Kukuk. – Vis daugiau viešojo saugumo tarnybų regione ieško aukštos kokybės vaizdo apsaugos sprendimų, kuriuos būtų lengva įdiegti ir integruoti į tarnybų veiklą, siekiant didinti pareigūnų ir visuomenės saugumą“.

Kartu su „VB400“ kūno kameromis „Motorola Solutions” suteiks ir skaitmeninių įrodymų valdymo programinę įrangą „VideoManager”. Ji leidžia perkelti nufilmuotą medžiagą ir ją saugiai laikyti bei tvarkyti įrašant laiko, datos, vietos ir kitus incidento duomenis.

„Motorola Solutions” Lietuvos tarnyboms taip pat tiekia saugų, visoje šalyje veikiantį skaitmeninio ryšio tinklą TETRA ir nuolatines, 24/7 technines paslaugas, kuriomis užtikrinamas policijos, ugniagesių ir gelbėjimo tarnybų tarpusavio ryšys.

Apie „Motorola Solutions“

„Motorola Solutions“ yra pasaulinis kritinės svarbos ryšių ir analitikos sprendimų lyderis. Bendrovės kuriamos antžeminio mobiliojo radijo ryšio sistemos, valdymo centro programinės įrangos, vaizdo apsaugos ir prieigos kontrolės technologijos, papildytos valdymo ir palaikymo paslaugomis, užtikrina didesnį bendruomenių saugumą ir įmonių produktyvumą bei saugumą. „Motorola Solutions” kuria ateities sprendimus viešojo saugumo srityje. Daugiau informacijos apie bendrovę – www.motorolasolutions.com

Pranešimą paskelbė: Andrius Matuliauskas, Integrity PR

Parašykite komentarą