Verslas

Lanksti pakuotė: 6 privalumai, išskiriantys ją iš kitų

Pakuotė – tai daugiau nei įprastas gaminys, skirtas įvairiems produktams pakuoti, apsaugoti bei pateikti vartotojams. Pakuotė kartu yra ir galinga rinkodaros priemonė, padedanti reprezentuoti prekės ženklą bei paverčianti jį atpažįstamu. Atsižvelgus į skirtingų produktų savybes, juos galima supakuoti į įvairias, pavyzdžiui, lanksčias, pakuotes. UAB ,,Printela“ specialistai įvardija 6 pagrindinius lanksčių pakuočių privalumus, išskiriančius jas iš kitų pakuočių.

1. Lanksčios pakuotės kuriamos pagal individualius poreikius

Vienas pagrindinių privalumų – lanksčios pakuotės gali būti kuriamos atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius. Lanksčių pakuočių gamintojai gali pagaminti įvairių formų ir dydžių lanksčią pakuotę, kuri atitiktų produktą, prekės ženklą ir kitus verslo poreikius. Tai prekės ženklams suteikia pranašumo prieš konkurentus.

2. Lanksčių pakuočių gamyba atliekama itin greitai

Dar vienas lanksčių pakuočių išskirtinumas – lanksčių pakuočių gamyba atliekama kur kas greičiau nei įprastų. Lanksčių pakuočių, spausdinamų skaitmeniniu būdu, spaudos failas iš kompiuterio siunčiamas iš karto į spausdintuvą. Taigi, kiekvienai lanksčiai pakuotei spausdinti nereikia ruošti atskiros spaudos formos kiekvienos pakuotės dizainui, kas paprastai užtrunka nuo kelių dienų ar net iki kelių savaičių.

3. Skirtingos perdirbamos pakuotės ir kitos pakuotės gaminamos vienu metu

Naudinga žinoti, kad skirtingos perdirbamos pakuotės ir kitos lanksčios pakuotės vienu metu gali būti spausdinamos tiek mažais, tiek vidutiniais kiekiais, nes nereikia papildomai gaminti spaudos formų kiekvieno dizaino pakuotei. Privalumu tampa ir tai, jog tokiu būdu galima išvengti per didelio pakuočių atsargų kaupimo, be to, nereikia investuoti daug lėšų į pakuočių gamybą. Lanksčių pakuočių gamyba suteikia galimybę racionaliau planuoti verslo finansų srautus bei sumažinti perteklinių atsargų riziką, kai dėl tam tikrų priežasčių tenka sunaikinti pasenusias pakuotes.

4. Maisto pakuotė ir kitos lanksčios pakuotės: jų dizainą galima lengvai pakoreguoti

Maisto pakuotės ir kitos lanksčios pakuotės dizaino failas gali būti lengvai koreguojamas be jokių papildomų išlaidų ir laiko sąnaudų, kadangi nereikia gaminti naujų spaudos formų. Tai itin patogu tuo atveju, kai, pavyzdžiui, pasikeitus produkto sudėčiai ar logotipui, reikia greitai pakoreguoti esamą dizaino failą. Po to atnaujintą dizaino failą paprasčiausiai tereikia nusiųsti spausdinti.

5. Popierinė pakuotė ir kitos perdirbamos pakuotės padeda saugoti aplinką

Popierinė pakuotė ir kitos perdirbamos pakuotės daro gerokai mažesnį poveikį gamtai nei pakuotės iš stiklo, metalo ir plastiko.Kadangi klientai gali užsisakyti reikiamą lanksčių pakuočių kiekį, jų perteklius nenukeliaus į sąvartynus. Lanksčios pakuotės spausdinamos į aplinką išmetant kur kas mažiau teršalų ir sunaudojant mažiau energijos nei įprastos pakuotės.

6. Lanksčios pakuotės lengvesnės ir patogesnės nei įprastos pakuotės

Verta žinoti, kad lankstūs maišeliai ir kitos lanksčios pakuotės turi kur kas daugiau privalumų nei įprastos standžios pakuotės. Lanksčios pakuotės yra lengvesnės, jas patogiau atidaryti ir pakartotinai uždaryti. Lanksčios pakuotės taupo vietą sandėliuojant, transportuojant ir parduotuvių lentynose, o tai lemia ir mažesnes kuro sąnaudas gabenant produktus.

Parašykite komentarą