Buitis, Namai

5 aukštos kokybės lovos privalumai

Lovos – tai vieni svarbiausių baldų visame miegamajame. Tinkamai pasirinktos lovos ne tik tampa unikaliu, bet kokio stiliaus miegamojo akcentu, bet taip pat leidžia kokybiškai išsimiegoti bei puikiai pailsėti. Dėl šios priežasties naudinga žinoti, kaip išsirinkti individualius poreikius atitinkančius miegamojo baldus. NMF HOME specialistai įvardija 5 privalumus, dėl kurių verta investuoti į aukštos kokybės lovas.

1. Kokybiška dvigulė lova 160×200 ir kitos lovos – tvirtos bei tarnaujančios ilgą laiką

Aukštos kokybės, patikimo bei rinkoje gerai pažįstamo gamintojo ar pardavėjo siūloma dvigulė lova 160×200 ir kitos lovos – patvarios ir tarnaujančios kur kas ilgesnį laiką nei prastos kokybės lovos. Be to, dauguma baldų gamintojų lovoms suteikia net kelių metų garantiją. Pavyzdžiui, NMF HOME Lietuvoje pagamintoms lovoms suteikia 2 metų garantiją.

Investuoti į kokybiškas ir daugelio pirkėjų teigiamai įvertintas dvigules lovas 160×200 ir kitas lovas verta dėl keleto priežasčių. Pirmiausia, aukštos kokybės lovos lėčiau dėvisi, yra funkcionalios bei ilgainiui nepraranda savo patogumo. Dėl šios priežasties jų, priešingai nei nekokybiškų lovų, nereikia vos po kelių metų keisti naujomis: taip sutaupoma pinigų nenumatytoms išlaidoms.

2. Kokybiška dvigulė lova 180×200 ir kitos lovos – komfortiško ir ramaus poilsio garantas

Aukštos kokybės dvigulė lova 180×200 ir kitos lovos – patogios ir ergonomiškos. Tinkamai pasirinkta kokybiška dvigulė lova 180×200 ir kitos lovos gali padėti išvengti įvairių sveikatos problemų, pavyzdžiui, nugaros, kaklo bei kt. skausmų. Be to, aukštos kokybės lovos suteikia stuburui atramą bei padeda išlaikyti taisyklingą jo padėtį visą naktį. Taigi, įsigiję patogią kokybišką lovą, vos nubudę galėsite džiaugtis puikia savijauta.

3. Aukštos kokybės lova su čiužiniu komplektuojama kartu su antčiužiniu

Skirtingų gamintojų ar pardavėjų siūloma kokybiška lova su čiužiniu gali būti komplektuojama kartu su dar daugiau komforto miego metu suteikiančiais antčiužiniais. Antčiužiniai – tai ploni ir lengvi čiužinukai, dedami ant įprasto miegamojo lovos čiužinio. Kokybiški antčiužiniai miego metu ne tik suteikia komforto pojūtį, bet taip pat ir patikimą čiužinio apsaugą bei prailgina čiužinio tarnavimo laiką.

NMF HOME internetinės parduotuvės asortimente www.nmfhome.lt galite įsigyti kokybiškas Lietuvoje pagamintas lovas su čiužiniais, kurios yra komplektuojamos kartu su antčiužiniais. Funkcionalūs ir itin praktiški antčiužiniai turi užvalkalus, pasiūtus iš aukštos kokybės audinio, kuriuos, esant poreikiui, patogu nuimti ir išskalbti (30 °C temperatūroje). Antčiužinio užvalkalai – minkšti bei malonūs liesti.

4. Kokybiška dvigulė lova su patalynės dėže – praktiška ir funkcionali

Aukštos kokybės dvigulė lova su patalynės dėže – ne tik stilinga bei patogi, bet ir praktiška ir funkcionali. Pavyzdžiui, NMF HOME savo klientams siūlo įsigyti lovos komplektus OSLO, DALLAS, TOBAGO ir kt., kuriuose yra praktiška ir erdvi patalynės dėžė, tinkama patalynei ir įvairiems daiktams laikyti.

5. Lova su patalynės dėže ir kitos lovos – išskirtinio dizaino

Aukštos kokybės gaminiai dažniausiai asocijuojasi su unikalumu bei prabanga, tad ne išimtis ir kokybiška lova su patalynės dėže bei kitos lovos. Aukštos kokybės, išskirtinės išvaizdos lova, skoningai priderinta prie miegamojo interjero, ne tik suteikia kambariui elegancijos, bet ir sukuria išties jaukią atmosferą namų gyventojams. 

NMF HOME, Lietuvoje gaminanti aukštos kokybės baldus, savo klientams siūlo itin platų ir nuolat atnaujinamą unikalaus skandinaviško dizaino lovų su čiužiniu bei lovų su čiužiniu ir patalynės dėže, kurias lengvai priderinsite prie bet kokio stiliaus miegamojo interjero, pasirinkimą.

Parašykite komentarą