Verslas

Kryžkalnyje atnaujinta viena labiausiai lankomų „Orlen“ tinklo degalinių

Šiemet degalinių tinklas „Orlen“ Lietuvoje įgyvendina visam tinklui reikšmingus modernizacijos planus ir atnaujina tinklo degalines šalyje. Po beveik mėnesį trukusios rekonstrukcijos atidaryta visiškai atnaujinta viena populiariausių tinklo degalinių, esanti Kryžkalnyje, greta kelio Vilnius–Klaipėda. Jau įgyvendintos ir planuojamos renovacijos yra tinklo ne degalų produktų asortimento plėtros dalis.

„Įgyvendindami svarbius modernizacijos darbus, dalyje degalinių atnaujiname ne tik degalų pylimo kolonėles ir įrangą, bet ir mūsų degalinėse veikiančias parduotuves. Šis žingsnis – tai mūsų ne degalų produktų asortimento plėtros dalis, kuria siekiame savo lankytojams pasiūlyti platesnį įvairių užkandžių bei kavos pasirinkimą ir dar geresnę apsilankymų patirtį, drauge stiprindami savo poziciją šalies rinkoje“, – sakė degalinių tinklą „Orlen“ Lietuvoje valdančios bendrovės „Ventus Nafta“ komercijos direktorius Saulius Žilėnas.

Skaičiuojama, kad per mėnesį šioje greta automagistralės įsikūrusioje tinklo degalinėje apsilanko apie 150 tūkst. pirkėjų. Bendrovės duomenimis, beveik penktadalį jos apyvartos sudaro įvairių rūšių kavos pardavimai. Dėl to, rekonstruojant vieną populiariausių tinklo degalinių Kryžkalnyje, itin daug dėmesio skirta lankytojų patogumui. Joje įrengtos naujos poilsio ir kavos zonos, įdiegti modernūs kavos aparatai.

Naudodamiesi moderniais liečiamaisiais ekranais pirkėjai nuo šiol gali įsigyti ne tik skirtingų rūšių kavos, bet ir rinktis skirtingą pieno paruošimo būdą. Atsižvelgiant į pirkėjų poreikius bei skonį, jiems nuo šiol siūloma rinktis kavą, paruoštą tiek su įprastu šiltu, tiek su plaktu šaltu pienu. Drauge pirkėjai gali susipažinti ir su informacija apie pasirinktos kavos energinę vertę, pateikiama kavos aparatų informacinėje sistemoje.

Atnaujinus tinklo degalinę, joje įkurta patogesnė poilsio zona. Įrengti minkštasuoliai ir staliukai, prie kurių pirkėjai nuo šiol galės prisėsti išgerti puodelio kavos ar pasistiprinti karštais sumuštiniais.

„Įkurti erdvesnę ir patogesnę vietą poilsiui mus paskatino pirkėjai. Ši degalinė daugelio vairuotojų ir keliautojų viena mėgstamiausių vietų trumpam atsikvėpti pusiaukelėje tarp Klaipėdos ir Vilniaus. Dažnas čia stabteli ne tik papildyti degalų baką, bet ir tiesiog užkąsti ar pailsėti“, – sakė S. Žilėnas.

Dar viena renovuota tinklo degalinė jau veikia ir netoli Panevėžio esančioje Nausodėje.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 25 „Orlen“ degalinės. Greta galimybės papildyti automobilio kuro atsargas, dalyje tinklo degalinių siūlomos ir automobilių plovyklos paslaugos, taip pat veikia parduotuvės ir „Stop Café“ kavinės, siūlančios įvairių užkandžių bei gėrimų.

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą