Verslas

„ALG Knygynai“ stiprina prekės ženklą „Pegasas“: internetinis knygynas knyguklubas.lt nuo kovo pabaigos keliasi į naujus namus ir tampa pegasas.lt dalimi

Fondų valdytojui „BaltCap“ priklausanti knygų leidybos ir prekybos grupė įgyvendina struktūrinę reorganizaciją: jungia UAB „ALG Knygynai“, valdančią knygynų tinklą „Pegasas“ bei elektroninę parduotuvę pegasas.lt, ir UAB „Knygų klubas“. Pastaroji valdo vieną iš populiariausių internetinių knygynų Lietuvoje knyguklubas.lt.

„Knygynų tinklas „Pegasas“ ir internetinis knygynas „Knygų klubas“ ir anksčiau artimai bendradarbiavo, todėl veiklos principai nesikeis. Internetinis knygynas bei fizinių knygynų tinklas „Pegasas“ ir toliau klientams siūlys naujausias mėgstamų bei naujų autorių knygas palankiomis kainomis. Be to gerokai prasiplės prekių pasiūla internetiniame knygyne. Elektroninė parduotuvė pegasas.lt, siūlo ne tik gausų knygų pasirinkimą, bet platų mokyklinių prekių, mokomosios literatūros, žaislų ir žaidimų, namų prekių ir dovanų asortimentą. Knyguklubas.lt tiesiog keliasi į naujus namus“, – pabrėžia UAB „ALG Knygynai“ generalinė direktorė Rita Račkaitė.

Račkaitė pabrėžia, kad didinant internetinės prekybos apimtis siekiama glaudesnės internetinės ir fizinės prekybos veiklos: „Plėtodami vieningos vartotojų patirties (vadinamos omnichannel) verslo strategiją norime, kad ir mūsų klientai pajustų šios vidinės reorganizacijos naudą. Buvę knyguklubas.lt ir į pegasas.lt perėję mūsų skaitytojai dabar internetu įsigytas knygas ar kitas prekes galės atsiimti atvykę ir į fizines parduotuves.“

Po reorganizacijos internetinio knygyno knyguklubas.lt vartotojams nereikės iš naujo registruotis pegasas.lt sistemoje ar atlikti kokių nors papildomų veiksmų – jų paskyros bus perkeliamos automatiškai. Visiems vartotojams nemokamai bus suteikta virtuali „Pegaso klubo“ kortelė, o po perkėlimo kiekvieną klientą (sutikusį su tiesioginės rinkodaros pranešimų gavimu) pasieks išskirtinis pasiūlymas pirmam įsigijimui.

Vidinė reorganizacija, pabrėžia R. Račkaitė, neturės jokios įtakos darbuotojams: darbuotojų skaičius nebus mažinamas, jų veikla bei darbo sąlygos išliks tokios pačios, kokios buvo ir iki sujungimo.

Knygynų tinklas „Pegasas“, leidykla „Alma littera“, logistikos bendrovė „ALG logistika“, finansines bei IT paslaugas teikianti bendrovė „Nirija“ priklauso tarptautinio privataus kapitalo fondų valdytojui „BaltCap“. Tai didžiausias privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytojas Baltijos šalyse, investavęs į daugiau nei 100 įmonių Europoje bei pritraukęs virš 700 mln. eurų kapitalo.

Pranešimą paskelbė: Karolis Adamonis, UAB „INK agency“

Parašykite komentarą