Bankai ir Draudimas

KREDITAS- VERSLO PLĖTRA, AUGIMO GALIMYBĖS, BŪTINOS PREKĖS

Dauguma šiandien susiduria su problemomis norint pasiskolinti iš banko, žmonės piktinasi per ilgu delsimu dėl kredito suteikimo atsakymo, ne visuomet įstengia patenkinti visų pageidaujančių gauti paskolas poreikius, todėl vis daugiau žmonių kreipiasi pinigų į greitųjų kreditų kompanijas. Tačiau ar pagalvojate, kokios ten palūkanos, ir ne metinės, o mėnesinės? Šios finansinės įmonės tikrai skolina gerokai didesnėmis palūkanomis, tik pasirašius sutartis paaiškėja, kokias palūkanas žmogus turės mokėti per laikotarpį. Jeigu nusprendėte, kad paskola neišvengiama, ieškokite geriausio kredito pasiūlymo. Tik atsakinga paskola ne tampa našta…. svarbu iš kur skolinatės. Remiantis įvairiais straipsniais, finansų specialistai teigia, kad galinčiųjų imti paskolas Lietuvoje yra dar nemažai, tačiau būtina pasverti savo galimybes. Jei Jūs nežinote, ką daryti, nerandate niekur Jums tinkamos pagalbos, atvykite į kredito uniją „Sveikatos kreditas“, patarsime, padėsime, sudarysime planą ir remiantis tiksliomis Jūsų lėšomis suteiksime norimą kreditą pagal pasirinktą laikotarpį. Kredito unija „Sveikatos kreditas“ Jums gali garantuoti: patikimumą, lankstumą, greitumą, saugumą, kokybiškumą. Teikiame kreditus tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.
Skolinimasis- tai juk tas pats taupymas, įsigyjant kažkokią reikiamą prekę ar padengiant trūkstamas lėšas. Tik čia taupymas tame, kad atiduodate skolą, pasiskaičiavę ir išsianalizavę visas galimybes.
Dažnai ko gero tenka susidurti su tokiomis problemomis ir pamąstymais….“kaip norėtųsi įsigyti naują mašiną, gi pinigų turime, darbus turime, bet vis gaila….“. Žinoma, esant sunkmečiui reikia turėti ir pinigų nenumatytiems atvejams. Tačiau jei Jums yra poreikis ir būtinybė, tik trūksta tam tikros pinigų sumos, nebenorite seno- norite turėti naują daiktą, kuris Jums tikrai ilgiau tarnaus, kaip pvz automobilis, negu sena mašina, kurią bet kokiu atveju reikės tvarkyti kas kiek laiko. Ar verta? Automobilis- kaip pagrindinė susisiekimo priemonė, žinoma kuras brangsta, tačiau jei važinėtis autobusais, pirma – nepatogu ir vis kainos pravažiavimo didėja. Ir tai ką Jūs atiduotumėte už naujesnį automobilį, tuo tarpu išleisite savo lėšas, galbūt santaupas tik laikinam sutvarkymui, Jums tai tikrai neatsipirks. Kalbant apie įmones, dažnai dabar savininkai įmonių pritrūksta apyvartinių lėšų įmonės plėtrai, tad klausimas ar bankrutuoti- atleisti žmones, ar vystyti toliau verslą? Paklausa kreditui byloja apie potencialias įmonės augimo galimybes, nes skolinasi tas, kuris gali efektyviausiai lėšas panaudoti ir svarbu grąžinti jas.
Tad jei norite ir reikia būtinos prekės, daikto ir siekiate užsibrėžtų tikslų, įmonės pelningumo, išsaugojimo- mes, kredito unija „Sveikatos kreditas“, Jums rasime optimaliausią ir geriausią sprendimą!

Parašykite komentarą