IT naujienos

Kompiuterio pardavimas: parduoti pavieniam asmeniui ar jų supirkėjui?

Kasmet mūsų šalyje yra nuperkami išties dideli kiekai kompiuterių, tačiau lygiai taip pat reikia pabrėžti, jog nemaža dalis kompiuterius įsigijusių asmenų netrukus juos parduoda. Toks elgesys ypač būdingas jauniems žmonėms. Savaime suprantama, priežasčių, kodėl taip yra elgiamasi, tikrai netrūksta: pagerėjusi finansinė būklė leidžia įsigyti brangiau kainuojantį prietaisą pasikeitus gyvenimo sąlygoms prireikia modernesnio, daugiau funkcijų turinčio kompiuterio ir pan. Na, o šį kartą palengvinsime žmonių, norinčių parduoti kompiuterius apsisprendimą ir pasvarstysime, kuris variantas yra pelningesnis: pardavimas pavieniam asmeniui ar kompiuterių supirkimas.

Parduoti kompiuterį pavieniam asmeniui derėtų tuomet, jei norite neblogai uždirbti, Kaip žinia, kompiuterių supirkėjai dažniausiai negali pasiūlyti tiek, kiek yra prašoma už kompiuterį pardavimo metu. Taigi, jei manote, kad jūsų kompiuteris dar vertas tūkstantėlio kito, tuomet stenkitės įdėti kuo daugiau skelbimų ir parduokite jį pavieniam asmeniui (kuo daugiau skelbimų yra būtina įdėti dėlto, jog kuo didesnis bus jų skaičius, tuo didesnė tikimybė, jog kompiuteris bus greičiau pastebėtas bei nupirktas). Vis dėlto, jei nuspręsite pasirinktą būtent šį kelią, t.y., kompiuterio pardavimą, turite žinoti, jog jūsų kompiuteris turi būti neblogos būklės. Kompiuterio būklė taip pat ženkliai įtakoja pardavimo kainą (kuo būklė geresnė, tuo didesnės sumos galite prašyti). Beje, taip pat reikėtų įvertinti ir tai, joks toks pasirinkimas iš jūsų pareikalaus nemažai laiko sąnaudų.

Na, o ką daryti, jei kompiuteris nėra puikios būklės, arba dar blogiau – jo būklė tokia prasta, jog prietaisas nebetinka pardavimui? Tokiu atveju yra puiki išeitis – kompiuterių supirkimas. Beje, reikia pabrėžti, kad kompiuterių supirkimas yra vis labiau populiarėjantis procesas ir į gauna vis didesnį pagreitį mūsų šalyje. Na, o kodėl tai yra puikus sprendimas tuo atveju, jei kompiuteris yra prastos būklės ir nėra tinkamas pardavimui? Atsakymas labai paprastas: kad ir kokios prastos būklės būtų kompiuteris, jos vis tiek yra tinkamas supirkimui. Na, ir žinoma, negalima nepaminėti ir dar vieno svarbaus dalyko: nepriklausomai nuo to, kokia yra jūsų kompiuterio būklė, turėsite progą papilninti savo kišenes.

Parašykite komentarą