Buitis, Namai

Kokios užuolaidos turėtų puošti jūsų svetainę?

Įsirenginėjant naują būstą arba norint atnaujinti jau turimo interjerą, aktuali tampa užuolaidų tema. Šios langų uždangos ne tik patraukli interjero detalė. Jos taip pat suteikia privatumo, nes leidžia pasislėpti nuo kaimynų ar kitų, pavyzdžiui, gatve einančių žmonių. Šiame straipsnyje aptarsime, kokios užuolaidos galėtų puošti jūsų svetainę tiek dienos, tiek nakties metu.

Dieninės užuolaidos

Dieninės užuolaidos taip vadinasi ne be reikalo. Jos naudojamos dienos metu, kai saulės šviesa per langus stipriai ir sklinda į jūsų būstą. Paprastai šios uždangos gaminamos iš lengvų, permatomų medžiagų. Todėl dienos šviesa vis vien patenką į namus, tačiau užkertamas kelias akinimui. Šio tipo užuolaidos taip pat gali išsklaidyti ultravioletinius spindulius ir šilumą, į namus patenkančią kartu su saulės šviesa.

Derinant tokias langų uždangas prie svetainėje kuriamo interjero, rekomenduojama rinktis vienspalvį audinį be rašto arba su itin minimalistiniu raštu, kuris neatkreiptų dėmesio. Užuolaidų spalva priklausys nuo kitų kambaryje vyraujančių spalvų. Tačiau tam, kad į namus patektų kuo daugiau natūralios dienos šviesos, vertėtų rinktis kuo šviesesnes. Visgi tokių langų uždangų suteikiamas privatumas šiek tiek ribotas. Todėl dažnai prireikia ir naktinių užuolaidų, kurias galite išsirinkti spustelėję ant šios nuorodos.

Naktinės užuolaidos

Kitaip nei dieninės, naktinės užuolaidos gaminamos iš sunkių, nepermatomų medžiagų. Priklausomai nuo audinio, jos gali dalinai arba visiškai užblokuoti iš lauko sklindančius saulės spindulius. Pagrindinis naktinių užuolaidų tikslas – užtikrinti privatumą, todėl jos puikiai tinka svetainėje, norint atsipalaiduoti prie televizoriaus arba tada, kai joje apsistoja svečiai.

Lygiai taip pat kaip ir dieninių, naktinių užuolaidų tiek spalvą, tiek audinį rekomenduojama derinti prie kambario interjero. Pavyzdžiui, jei namuose vyrauja neutralių spalvų baldai, kitas, ryškesnes spalvas ar raštus perteikite užuolaidomis, paveikslais, dekoratyvinėmis pagalvėlėmis. Taip būstas atrodys gyviau.

Dieninės ir naktinės užuolaidos kartu

Norint sukurti išpildytą svetainės įvaizdį, siūloma rinktis dieninių ir naktinių užuolaidų kombinaciją. Lengvesnio audinio langų uždangos suteikia komforto dienos metu. Storesnės užuolaidos gali būti perrištos specialiais, joms skirtais aksesuarais, tokiu būdu sukuriant patrauklų kambario įvaizdį. Nakties metu uždenkite langus užuolaidomis, kurios leistų ilsėtis netrukdomiems bet kuriuo metų laiku, o ypač vasarą, kai saulė pakyla itin anksti.

Susidomėjusius aukštos kokybės užuolaidomis kviečiame apsilankyti interneto svetainėje, kurioje rasite gaminių, pritaikytų įvairiems poreikiams ir skoniams. Papuoškite savo namus stilingu ir praktišku aksesuaru.

2 Comments

Parašykite komentarą