Buitis, Namai

Kaip išsirinkti praustuvę savo vonios kambariui?

Jei planuojate atnaujinti savo vonios kambarį ir ieškote jam naujos praustuvės, greičiausiai jau teko pastebėti, koks didelis jų pasirinkimas šiuo metu yra rinkoje. Nuo skirtingų medžiagų, iš kurių yra pagamintos, iki įvairių formų, dydžių bei dizainų – pasirinkti geriausiai tinkančią praustuvę savo vonios kambariui gali būti kiek sunku. Tad, kad išsirinkti būtų bent kiek lengviau, pateiksime jums keletą aspektų, į kuriuos rekomenduojama atsižvelgti, prieš įsigyjant praustuvę. Jei susidomėjote, apie visa tai – šiame straipsnyje!

Stilius

Atnaujintas vonios kambarys gali pagerinti jūsų namų stilių, suteikiant jiems daugiau vientisumo, arba priešingai – tapti unikalia erdve namuose, išsiskiriančia savo stiliumi nuo likusių kambarių. Tad, kad ir kurį iš šių variantų pasirinksite, apsibrėžkite, koks bus vonios kambario stilius: klasikinis, modernus, vintažinis ar bet koks kitas, jums patinkantis. Kad viskas atrodytų harmoningai, praustuvę bei kitą santechniką ir vonios baldus rinkitės pagal pasirinktą stilių. Šiuo metu tikrai galima rasti bet kokio dizaino praustuvę, kuri idealiai papildytų būtent jūsų vonios kambarį. Jei norėtumėte jų pasižvalgyti, užsukite į šią nurodą, kur rasite ne tik platų pasirinkimą, bet ir gerą kainos ir kokybės santykį – https://www.varle.lt/praustuvai/

Montavimas

Taip pat labai svarbu apgalvoti ir tai, kaip norėtumėte, jog praustuvė būtų įmontuota. Galimi net keli praustuvės tvirtinimo būdai: kriauklė ant spintelės arba įleidžiama, grindinė praustuvė ir pakabinama praustuvė. Kriauklė ant spintelės arba įleidžiama praustuvė yra vienas populiariausių pasirinkimų, kadangi taip įmontuota praustuvė paslepia visus vamzdžius ir atrodo estetiškai, stilingai. Grindinė praustuvė laikoma tokia, kurios konstrukciją sudaro kriauklė ir pjedestalas, ant kurio ji yra tvirtinama. Visgi, turėkite omenyje, jog pasirinkus šį montavimo variantą, būtina, jog grindys būtų idealiai lygios, kadangi tik tuomet praustuvė stabiliai laikysis. Galiausiai, pakabinama kriauklė – dar vienas galimas pasirinkimas, ypač tinkantis tiems vonios kambariams, kuriuose nėra itin daug vietos. Taip pat ją itin lengva sumontuoti. Taigi, pasirinktas montavimo būdas, gali daryti didelę įtaką tam, kokia praustuvė jums bus reikalinga, todėl prieš įsigyjant ją, būtinai gerai apgalvokite šį aspektą.

Medžiaga

Be jokios abejonės, pačios populiariausios praustuvės, randamos daugelyje namų, yra keramikinės. Nors įprastai jos būna baltos, tačiau taip pat galimi ir kiti spalvų pasirinkimai. Keramika vonioje yra gana praktiškas pasirinkimas, kadangi tokios praustuvės lengvai valosi bei nereikalauja ypač didelės priežiūros. Kaip bebūtų, jei norite kiek mažiau tradicinio varianto, be keramikos galite rinktis praustuvus, pagamintus iš akmens, marmuro ar stiklo. Jie atrodo be galo stilingai ir unikaliai, todėl, jei norite savo vonios kambariui suteikti tam tikrą akcentą, būtinai pasižvalgykite jų. 

Vieta

Labai svarbu, prieš renkantis praustuvę į savo vonios kambarį, įvertinti, kiek vietos jai turite. Jei jūsų vonios kambarys yra tikrai nedidelis, bet norite dviejų praustuvių ar didelės vonios spintelės, į kurią būtų įmontuojama praustuvė, turime nuvilti, kadangi greičiausiai reikės ieškoti kito varianto. Pasirinkdami per didelę praustuvę savo vonios kambariui, optiškai dar labiau jį sumažinsite, o taip pat ir apsunkinsite judėjimą jame. Kaip bebūtų, surasti alternatyvą tikrai neturėtų būti sunku, kadangi dabar galima rasti pačių įvairiausių praustuvių dydžių. Jei vonios kambarys tikrai labai mažas, galite apgalvoti ir apie pakabinamą kriauklę jame – tokiu būdu pavyks sutaupyti vietos. 

Pasikonsultuokite su specialistu

Jeigu rinkdamiesi bijote suklysti, rekomenduojame pasikonsultuoti su specialistu, interjero dizaineriu. Toks žmogus galės geriausiai patarti bei įvardinti kiekvieno praustuvės modelio pliusus ir minusus. Taip pat interjero dizaineris puikiai matys, kas jūsų erdvei gali geriausiai tikti bei parinks, kuria kryptimi jums patariama eiti, jog galutinis vaizdas džiugintų bei jog būtų patogu naudotis vonios kambariu. Kuo daugiau jam pateiksite informacijos, kokie yra jūsų norai ir poreikiai: stilius, medžiagos, kaina ar pan., tuo tiksliau jums galės parinkti praustuvę.

Taigi, tikimės, jog šis straipsnis buvo naudingas ir jog dabar bus kiek lengviau išsirinkti praustuvę savo vonios kambariui. Tiesa, turėkite omenyje, jog, jei jus domina ir virtuvinės plautuvės, daugelis aspektų, į kuriuos reikia atsižvelgti, perkant ją, yra panašūs arba tokie patys kaip ir renkantis praustuvę. 

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą