Buitis, Namai,  Įvairenybės,  Taupymo patarimai

Kokį šilumos siurblį verta įsigyti savo namams?

Norite sutaupyti daugiau pinigų savo namo šildymui ir ieškote alternatyvių variantų? Daugelis žmonių galvoja apie saulės baterijas, kiti rūpinasi stogo šiltinimu, na o trečioji alternatyva, kuri dabar taip pat susilaukia labai daug dėmesio – tai šilumos siurbliai. Šie įrenginiai atneša realią naudą ir gali turėti didelės įtakos ypač šaltuoju metu laiku, kuomet sąskaitos už šildymą įprastai būna labai didelės. Taigi, jeigu jūs norite mokėti mažiau, tačiau patirti namuose daugiau komforto, ir jums reikėtų pasidomėti apie šilumos siurblių galimybes. Čia mes pristatysime tris pagrindinius šilumos siurblių tipus, kad jums būtų aiškiau, kurį iš jų rinktis.

  • Šilumos siurblys oras – oras. Šio tipo šilumos siurbliai perduoda susiurbtą šilumą tiesiogiai į patalpą. Tokie šilumos siurbliai dažniausiai kainuoja pigiausiai, kadangi jų veikimo principas yra gana paprastas. Visgi, reikėtų paminėti, kad tinkamiausi šie siurbliai yra tais atvejais, jeigu jums reikia šilumos sodo namuke ar viename dideliame kambaryje. Kitaip tariant, nors šis šilumos siurblys pigiau už kitas dvi alternatyvas, tačiau jeigu turite trijų kambarių butą, jums nepavyks su vienu siurbliu apšildyti iš karto visus tris kambarius, nes paprasčiausiai jis neskirtas atskiriems kambariams.
  • Šilumos siurblys oras – vanduo. Tai yra populiariausias šilumos siurblio variantas vien jau todėl, kad jis geriau pritaikytas standartiniams išplanavimams. Taigi, jeigu turite dviejų, trijų, keturių kambarių butą – toks šilumos siurblys jums bus kaip tik, kadangi bus galima paskirstyti, kad kiekvienas kambarys būtų vienodai apšildytas. Tai yra geras variantas ir tiems žmonėms, kurie turi savo privačius namus ir taipogi nori visus kambarius apšildyti maždaug vienodai. Šilumos siurblys oras – vanduo dažniausiai turi gana paprastą, aiškią, tačiau tikrai efektyvią valdymo sistemą, tad jeigu norėsite pakoreguoti nustatymus, visuomet galėsite tai padaryti be didelio vargo. Jeigu oras – oras siurblys iš karto perduoda sukauptą šilumą į orą, tai oras – vanduo siurblys veikia visiškai kitokiu principu – jis paverčia šilumą į vandenį, o tada ta šiluma gali būti nusiųsta į radiatorių arba į šildomas grindis.
  • Šilumos siurblys oras – vanduo – oras. Tai yra pats brangiausias šilumos siurblio variantas, tačiau jis yra labai universalus – tinka bet kokioms patalpoms. Jį paprasta valdyti, o variantų, kaip tokį šilumos siurblį išnaudoti, yra pakankamai daug, kadangi jis gali paversti šilumą į vandenį ir išsiųsti į radiatorius, taip pat gali apšildyti grindis, tačiau šis siurblys taip pat gali paruošti karšto vandens buitiniam naudojimui. Taigi, kaip matote, toks šilumos siurblys yra visomis prasmėmis naudingas.

Pristatėme jums tris skirtingas šilumos siurblio rūšis ir tikimės, kad jūs išsirinksite, kuri iš jų geriausiai atitinka jūsų poreikius. Jeigu ieškote, kur šilumos siurblį nusipirkti, tai galime patarti – šilumos siurblys pigiau parduodamas internetu. Čia rasite visas esamų prekyboje šilumos siurblių specifikacijas ir galėsite užsisakyti nemokamą konsultaciją, jeigu iškils kokių nors neaiškumų. Šilumos siurbliai iš tiesų padeda sutaupyti šilumos energijos ir gyventi komfortiškiau, todėl tokį įrenginį tikrai verta įsigyti savo namams.

NaudotosKnygos.lt

One Comment

Parašykite komentarą