Buitis, Namai

Kodėl verta pirkti naktinius ar pižamas?

Dažnai kreipiame dėmesį kas kabo mūsų spintoje. Spalvingi megztukai, palaidinės ar suknelės, prie jų derantys bateliai ar šaliai. Esame pasiruošusius visoms progoms arba bent stengiamės būti pasiruošusios. Ypač artėjant vasarai, spintoje kaip mat atsiranda nauja ryški palaidinukė ar suknelė. Juk ir naujausios mados tendencijos skelbia – ryškios spalvos! Būkime spalvingos. Pilkumos ir niūrių veidų aplink mus ir taip daug.

Po truputį Lietuva taip pat prisijaukina garderobo kultūrą. Vis daugiau atkeliauja brangių prekinių ženklų, kurie nevengia priminti apie prabangių apatinių drabužių svarbą bei poreikį. Tačiau, deja, ne visiems tai įkandama. Pažiūrime, pasvajojame ir neriame atgal į savo jau gerokai nuskalbtus ir nudėvėtus naktinukus. Prisipažinkime, dažna iš mūsų net nekreipiame dėmesio kaip einame miegoti, kokie mūsų miego drabužiai svarbiau gerai atrodyti išeinant į viešumą, kai kuri tokia stengiasi būti ir namuose. O veltui…

Puikiai visos žinome, kad trečdalį savo gyvenimo praleidžiame miegant, tai kodėl mes tiek mažai

skiriame dėmesio miegojimo aprangai? Niekas nemato, galbūt nesvarbu, o gal apskritai turime pasirinkti kažką praktiškesnio, o gal nėra tam pinigų? Ar tikrai? Juk tas mažas, nematomas mūsų rūbelis visgi yra svarbus ir suteikia mums daug daugiau nei mums pačioms atrodo.

Praėjo tie laikai, kai moteriški naktiniai ar pižamos

buvo paprastutės, net drįsčiau pavadinti “maišais”, kiek čia laiko teprabėgo nuo sovietmečio, manau tuos laikus dar pamenate puikiai. Jau praėjo tie laikai, kai seksualumas buvo tabu.
Kalbant apie pižamas. Vis daugiau atsirandančių naktinukų bei pižamų kolekcijų įrodo, kad jos gali būti elegantiškos ir subtiliai seksualios. Puiku! Vadinasi moterys požiūrį keičia, nebenori miegoti nuskalbtuose “maišuose”. O vyrai? Juk dažna dėl jų stengiamės. Ar netiesa? Kiek džiaugsmo vyrų akims ir nesvarbu, kad galbūt nepamatys jūsų einant miegoti, bet tikrai pastebės, kai jūs visa grakšti ir elegantiška atsikelsite daryti kavos! Jūsų veidą papuoš šypsena. O tai – puiki dienos pradžia. Pasistenkime ir pabandykime praskaidrinti savo gyvenimo akimirkas mažytėmis smulkmenomis, kurios mums būtų mielos visų pirma pačioms. To Jums nuoširdžiai linkiu 🙂

Parašykite komentarą