Kelionės

Kelionei pasiruošti padės specialistai

Ar kada esate pavėlavę į skrydį arba praradę lagaminą? Ar žinote, ką tokiais atvejais daryti? O kokiais kriterijais remdamiesi renkatės poilsines keliones ir ar galite būti užtikrinti, kad gausite būtent tai, ko pageidaujate? Šie ir daugybė kitų klausimų vis dar kyla turistams, vykstantiems į užsienį. Norint kelti keliautojų informuotumo ir pasirengimo įvairioms situacijoms lygį, dar pernai metais LTV laidoje „Labas rytas“ startavo švietėjiška rubrika „Kelionių ekspertas“.
Šią naudingą rubriką nuo pat pradžių remia tarptautinis kelionių organizatorius TEZ TOUR, siekdamas plėsti gyventojų akiratį, ir iniciatyvai pasiteisinus, šiemet ketina pateikti dar svarbesnę informaciją. Atsinaujinusi rubrika bus pradėta rodyti nuo balandžio 2 d. nauju, patogesniu laiku – 7.50 val. Ir net du kartus per savaitę – pirmadieniais ir ketvirtadieniais.
Siekiant, kad rubrika būtų dar aktualesnė, buvo nuspręsta, kad po pranešimo laidos vedėjas paskelbs, kokiomis temomis bus kalbama kitą kartą, kad žiūrovai galėtų el. paštu siųsti juos dominančius klausimus, dalintis patirtimi, o rubrikos kūrėjai komentuos situacijas ir pateiks atsakymus. „Apskritai, šiais metais labiau susitelksime į konkrečius atvejus ir remsimės realiais pavyzdžiais, – žadėjo TEZ TOUR Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas Ričardas Nosevičius. – Suprantame, kad žmonės mūsų laidelėje ieško patarimų ir naudingos informacijos, todėl vengsime teisinių terminų ir kalbėsime visiems suprantama kalba.“
Pernai aptartas temas – kas svarbiausia, renkantis, kelionę, kelionės draudimas, kelionės su mažamečiais vaikais, poilsiautojų teisės – papildys pasakojimai apie pigius skrydžius, turistų garantijas ir saugumą, kelionių organizatorių verslo modelį. „Plečiame temų ratą stengdamiesi prisitaikyti prie dabartinės situacijos ir opiausių problemų“, – sakė R. Nosevičius. Šiemet laidoje dalyvaus atsakingų institucijų – Valstybinio turizmo departamento prie LR Ūkio ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, draudimo kompanijos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie LR Vidaus reikalų ministerijos – atstovai.
Šis socialiai atsakingas ir švietėjiškas projektas yra tikrai ne vienintelis TEZ TOUR veikloje. Jau tradicija tapo kelerius metus vykdoma iniciatyva „Gerumo snaigė“, pernai buvo remiamas dailyraščio konkursas „Rašom“, o šiemet kartu su Lietuvos ambasadoriaus Egipte žmona į Egiptą buvo nugabenti labdaros siuntiniai ten skurstantiems žmonėms. Pernai spalio mėnesį UNICEF vykdžius paramos akciją „Už kiekvieną vaiką“, kurios metu buvo renkamos lėšos skurstantiems Kambodžos vaikams, TEZ TOUR burtų traukimui padovanojo prizą – kelionę dviems asmenims į Tailandą, užsukant ir į Kambodžą. Be to, TEZ TOUR Turkijos atstovybė suteikė galimybę grupei studentų iš Lietuvos studijų praktiką atlikti Turkijos kurortuose.

Parašykite komentarą