Verslas

Keičiam valymo šluostę į poilsio laiką

Patalpų valymas – tai išties sudėtingas, nemažai valios, kantrybės ir jėgų reikalaujantis darbas. Būtent dėl to šiandien valymo paslaugas teikiančias įmones samdo nebe tik juridiniai, bet ir fiziniai asmenys. Norint tobulai sutvarkyti namus, reikia ne vienos ir ne dviejų valandų – laikas kartais brangesnis, juolab jei jo turime mažai. Tas trumpas atokvėpio minutėles geriau panaudoti poilsiui, o ne grindų plovimui ir dulkių valymui.

Reikėtų žinoti, kad kokybiškos valymo paslaugos nelygu vien nuvalyti dulkes ir nugramdyti purvą nuo grindų, kad grindinės lentos, parketas ar plytelės spindėtų švara. Tai kur kas daugiau nei manome, nes namai ar biuras turi spindėti švara – tam reikia ne tik specialios įrangos, bet ir tinkamų priemonių. Be to, kartais reikia ir specifinių žinių, kaip valyti įvairius paviršius norint išvengti jų sugadinimo. Parinkus netinkamas chemines priemones, nuostoliai gali siekti net iki kelių tūkstančių litų, tad reikėtų samdyti tik rimtas ir patikimas įmones arba specialistus, kurie turi bent kelių metų sėkmingą darbo patirtį.

Pasaulyje privatūs asmenys ir įmonės, teikiančios valymo paslaugas – ne naujiena. Ši paslauga skaičiuoja jau dešimtmečius. O lietuviai dar tik po truputį atranda valymo paslaugų naudą: išvaloma ne tik greitai, bet ir profesionaliai. Be to, mūsų tautiečiai yra dar gana konservatyvūs ir viską nori daryti patys – ir taisyti automobilius, ir gaminti maistą užuot nusipirkę jau pagamintų produktų ar tiesiog papietavę mieste, ir patys statyti namus bei juos įsirenginėti, atlikti remonto darbus ir kt. Tačiau naujoji karta jau kitaip traktuoja savo laiką ir poreikius, tad mielai samdo įmones ar valymo paslaugas teikiančius asmenis.

Iššūkiai, tenkantys valymo paslaugas teikiančioms įmonėms

Įmonės, teikiančios valymo paslaugas, valo ne tik garsių ir turtingų žmonių pilaites. Dažnai tenka išvalyti patalpas po statybų, kai iš statybų aikštelės vos per kelias dienas reikia paruošti naudojimui tinkamas sterilias patalpas. Ypač sudėtinga valyti langus – Lietuvoje dangoraižių dar nedaug, bet štai pasaulyje įmonės ir valymo specialistai samdomi specialiai tam, kad nuvalytų tūkstančius dangoraižių langų. Taigi tokios valymo paslaugos dar ir pavojingos, nes dirbti tenka ypač dideliame aukštyje.

Kokias patalpas valo valymo paslaugų įmonės?

Valymo paslaugų įmonės samdomos valyti tokius objektus kaip biurai, restoranai, kavinės, prekybos centrai, turgūs po stogu, kitos prekyvietės, viešbučiai, baseinai ir SPA centrai, gydymo įstaigos, laboratorijos, prekių sandėliai, dirbtuvės, autoservisai ir taip toliau.

One Comment

  • gerdunka222

    Galima namų valymą palikti profesionalasm, o patys tą laiką išnaudoti taip naudingai, kaip sugebame. Ar ilsėtis, ar būti su vaikais, o gal dirbti savo darbus. Man fasadų plovimas niekada nebuvo maloniausias užsiėmimas, bijodavau,kad su kercheriu kažką sugadinsiu, atlupsiu, dabar atvyksta, išplauna, gražu ir man ramu.

Parašykite komentarą