Verslas

Antspaudas – maža smulkmena, kuri turi didelę galią versle. Apie juos – pasakoja Romas

Verslininkai dažniausiai ant savo stalo ir savo portfelyje turi daug įvairių kanceliarinių priemonių, kurios leidžia būti ramiu, kad prireikus – visada galėsite pasirašyti dokumentus. Tiesa, šiuo metu parašus kur kas dažniau keičia štampai, kadangi tai yra ne tik greitesnis dokumento patvirtinimas, tačiau ir… solidžiau atrodantis.

Kad ir kaip keičiasi verslo pasaulis, kad ir kiek jame daug modernumo, inovacijų ir dirbinio intelekto galimybių, tačiau antspaudų gamyba – vis dar reikalinga. Nors ne tik verslininkams, tačiau pastariesiems – bene labiausiai.

Apie antspaudų galimybes pasakoja juos gaminantis Romas.

Kas yra antspaudų gamyba?

Antspaudų gamyba – tai įvairioms reikmėms pritaikytų antspaudų kūrimo procesas. Jis yra skirtas siekiant pažymėti tam tikrus dokumentus. Antspaudai dažniausiai naudojami įmonėse, biuruose, mokyklose ir asmeninėms reikmėms.

„Platus antspaudų panaudojimas lemia ir jų populiarumą. Su antspaudais net žaidžia vaikai. Geriausia yra tai, kad šiuo metu technologijos suteikia galimybę pagaminti didelius kiekius antspaudų per labai trumpą laiką ir svarbiausia, kad jie bus tokio dizaino, kokio ir reikia užsakytojui“,- teigia Romas.

Antspaudų tipai

Tradiciniai antspaudai, kuriuos žino daugelis, yra tik viena iš opcijų. Atspaudų tikrai yra kur kas daugiau ir jie vis dar gaminami šiais skaitmeniniais laikais.

Labiausiai žinomi guminiai antspaudai. Tai yra labiausiai paplitęs antspaudų tipas. Jie pagaminti iš patvarios guminės medžiagos, sumontuoti ant medinio paviršiaus. Tokie antspaudai yra universalūs ir tinka paprastam dizainui ir tekstui. Dailėje labai vertinami iš anksto dažyti antspaudai. Juose yra įmontuoti rašalo padėklai. Taigi, nereikia papildomai įsigyti rašalo. Jie labai pasitarnauja atliekant greitas ir pasikartojančias štampavimo užduotis.

„Savaime rašantys antspaudai – inovatyvumas, kurį dažniausiai renkasi biurai. Šie antspaudai turi vidinį rašalo rezervuarą, kuris po kiekvieno naudojimo automatiškai pakartotinai užpildo antspaudo paviršių. Jie idealiai tinka didelės apimties štampavimui ir užtikrina vienodą rašalo padengimą“,- pasakoja specialistas.

Metaliniai antspaudai yra pagaminti iš patvaraus metalo, pvz., žalvario arba aliuminio. Jie yra tvirtesni ir ilgaamžiškesni nei guminiai antspaudai. Itin pasitarnauja žymint kietus paviršius arba kuriant detalų dizainą.

Daugiau dėmesio antspaudo dizainui

Renkantis antspaudus pirmiausia reikia nuspręsti dėl dizaino, kuris papuoš ir kuris suteiks funkcionalumo šiai kanceliarinei priemonei. „Pasirinkite antspaudo tipą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius ir pageidavimus, atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip ilgaamžiškumas, rašalo naudojimas ir norimas žymėjimo efektas“,- pataria Romas. Apsimoka sukurti antspaudo dizainą ir pateikti jį specialistams, kurie juos gamina. Tuomet jie tiksliai žinos – ko jūs norite.  Įsitikinkite, kad dizainas yra aiškus, įskaitomas ir atitinka antspaudo dydį. Venkite labai smulkmeniškų tekstų arba piešinukų.

Belieka tik rasti specialistus, kurie kuria antspaudus ir kurie per sutartą laiko tarpą pagamins Jūsų poreikius labiausiai patenkinantį štampą.

Antspaudo pritaikymas XXI amžiuje

Net ir skaitmeniniame pasaulyje antspaudai yra būtinybė. Kaip teigia Romas: „Jie naudojami įmonės prekės ženklo pateikimui: oficialių dokumentų žymėjimas, vokai ir reklaminės medžiagos su įmonės logotipu ir kontaktine informacija pateikimui“.

Taip pat štampai pasitarnauja ir asmeninėms reikmėms. Dažnai užsakomas antspaudų kūrimas kvietimams adresuoti, asmeninėms dovanoms puošti ir t.t. Atliekamas individualių antspaudų kūrimas rinkodaros kampanijoms, dovanoms dekoruoti arba lojalumo programoms suklasifikuoti.

Antspaudų gamyba siūlo universalų ir patogų būdą žymėti prekės ir  individualizuoti įvairius elementus. Svarbiausia yra susikurti tokį ženklą, kuris bus Jūsų vizitinė kortelė. O specialistai jį sėkmingai įgyvendins.

Parašykite komentarą