Buitis, Namai

Kas svarbu, norint namuose įsirengti linoleumo grindis?

Jeigu manote, jog linoleumas jau seniausiai nuėjo užmarštin, stipriai klystate. Tiesa, daugelis iš tikrųjų šiandien dar vis galvoja, kad tai pigiausias ir pats paprasčiausias dangos pasirinkimasgrindims. Bet tai visiška netiesa, nes šiuo metu rinkoje galima įsigyti labai kokybiškų ir visiškai natūraliu pagrindu pagamintų linoleumo gaminių. Žinoma, ne paslaptis, kad taip pat yra ir sintetinė PVC linoleumo danga.

Priklausomai nuo to, kur planuojate tiesti šią dangą – savo namuose, biure ar parduotuvėje, reikėtų atsakingai pasidomėti ir pasirinkti geriausiai poreikius atitinkantį gaminį. Būtina atkreipti dėmesį į linoleumo parametrus, nurodančius jo atsparumą dilimui. Ir jokiu būdu nesusižavėti itin žema dangos kaina, nes ji gali visiškai atspindėti gaminio kokybę blogąja prasme.

Verta žinoti, kad natūralus linoleumas yra gaminamas iš linų sėmenų aliejaus bei kitų natūralių priedų, tokių, kaip pušų derva ir kitų. Būtent tokia danga išsiskiria ir aukštesne kaina. Todėl, jeigu kartais kyla klausimas, kodėl skirtingi pardavėjai siūlo skirtingą kainą, tikėtina, jog ir gaminys tik iš pažiūros panašus. Šios dangos kainą taip pat įtakoja sudėtingesnis ir ilgesnis gamybos procesas.

Jeigu linoleumu planuojate dengti namų grindis, būtinai rinkitės tik natūralaus pagrindo dangą. Ypatingai tokia danga tinka vaikų kambariuose, kadangi gamybai naudojamas linų sėmenų aliejus pasižymi puikiomis antibakterinėmis savybėmis. O visas gaminys yra vientisas, todėl būsite tikri, kad savo namuose turite tik kokybišką ir patvarų produktą, kuris nenusitrins.

Jeigu nesate šios srities žinovas ir niekada neteko išsamiai domėtis linoleumo dangų savybėmis ir nežinote, kokią dangą rinktis, būtinai kreipkitės į pardavėjus. Jie patars, atsakys ir paskaičiuos jums reikalingą dangos kiekį, o esant poreikiui, specialistai atliks kokybišką jos įrengimą.

Parašykite komentarą