Buitis, Namai

Profesionalūs šaldytuvai ir keli kriterijai, svarbūs renkantis šiuos įrenginius

Išgirdus terminą „profesionalūs šaldytuvai“, dažnam tikriausiai prieš akis iškyla kone spintos dydžio gigantas bei aplink jį zujanti virėjų komanda. Iš tiesų tiesos tokiame įsivaizdavime yra: kalbame apie kur kas didesnius, galingesnius buitinius prietaisus, naudojamus restoranų, kavinių ar kitų maitinimo įstaigų darbe. Profesionalus šaldytuvas gali stovėti ir namų virtuvėje, jei šioje yra gaminamas maistas ne tik asmeninėms reikmėms, bet ir pardavimui. Jei išsirinkti „naminį“ šaldytuvą – užduotis ne iš lengvųjų, tai, pagalvokite, koks galvos skausmas bus kalbant apie profesionalius pramoninius šaldytuvus.

Apžvelgsime keletą pagrindinių kriterijų, kuriais remiantis iš audores.lt asortimento galėsite lengviau išsirinkti tinkamiausią variantą.

Šaldytuvo galingumas. Šaldytuvo galingumas priklauso nuo visos eilės veiksnių, pavyzdžiui, talpos, laikomų produktų kiekio, sumontuotų kompresorių kiekio bei galios, eksploatacijos sąlygų ir panašiai.

Palaikoma temperatūra. Šaldytuvai tarpusavyje skiriasi ir temperatūros, kuri gali būti palaikoma šaldytuve, intervalais.

Klimato klasė. Tai – kriterijus, nurodantis temperatūrą, kurioje šaldytuvas veikia efektyviausiai. Yra išskiriamos kelios klimato klasės:  SN, N, ST, T.

No frost sistema. Klaidinga manyti, jog „no frost“ – tai automatinis atitirpinimas. Iš tiesų šios sistemos dėka šaldytuvo atitirpinimo dažnumas gerkai suretėja, kadangi iš oro, skirto šaldyti, drėgmė yra išgarinama, taip išvengiant ant produktų susidarančio šerkšno.

Tūris. Priklausomai nuo to, koks kiekis produktų ketinama laikyti šaldytuve, skiriasi ir šio tūris. Su šaldytuvo tūriu yra susiję ir kiti parametrai: šio dydis bei, savaime suprantama, kaina.

Patogus naudojimas bei lengva priežiūra. Profesionalūs šaldytuvai yra varstomi kur kas dažniau nei „mažyliai“, stovintys eilinėje virtuvėje. Tad tokios detalės, kaip, pavyzdžiui, integruota ergonomiška rankena – labai svarbu. Reikšmingas ir faktas, susijęs su lengvesniu švaros užtikrinimu. Pavyzdžiui, palengvinti valymą gali ir užapvalinti kameros kampai.

Šaldiklis. Pramoniniai šaldytuvai gali būti kartu su šaldikliu arbe be jo.

Kaina. Pramoninio šaldytuvo paiešką galima pradėti ir nuo šio kriterijaus. Beliks išsirinkti variantą, kuris, vertinant kainą, pasižymi geriausiais parametrais. Aišku, reikia pažymėti, jog pardavėjas kainą sugalvoja ne iš…oro. Pastaroji susijusi su tam tikrais objektyviai faktoriais.

Parašykite komentarą