Verslas

Karolis Rinkevičius vadovaus „Compensa“ Baltijos šalių IT padaliniams

Ne gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group“ ir gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Life“ apjungia savo informacinių technologijų (IT) padalinių valdymą Baltijos šalyse – jų vadovu tampa Karolis Rinkevičius, iki šiol vadovavęs „Compensa Vienna Insurance Group“ IT departamentui.

„Efektyvus ir integruotas „Compensa“ ir „Compensa Life“ klientų aptarnavimas yra dalis mūsų „Compensa 24“ strategijos. Bendra IT platforma, stiprinanti sinergiją, suvienodinanti procesus ir efektyvinanti resursų valdymą, yra svarbus elementas siekiant šio tikslo. Ypatingai džiaugiuosi, kad komandos viduje turime aukščiausio lygio kompetencijų vadovus, kurie imasi lyderystės ir yra pasiruošę žengti toliau, kuriant pridėtines vertes“, – sako Felix Nagode, „Compensa Vienna Insurance Group“ valdybos narys ir Finansų direktorius.

„Dalies sprendimų apjungimas prisidės prie sklandesnio kasdienio darbo, tvaresnio išteklių naudojimo ir sistemų stabilumo užtikrinimo. Esu dėkingas už pasitikėjimą man patikint šią užduotį: „Compensa Vienna Insurance Group“ su komanda esame sėkmingai įgyvendinę strateginius pokyčius atnaujinant įmonės draudimo sistemas ir reikšmingai pertvarkant IT funkciją. Tikiu, ši patirtis bus itin naudinga ir naujajame karjeros etape“, – sako K. Rinkevičius.

„Compensa Vienna Insurance Group“ organizaciniai pokyčiai įsigaliojo nuo šių metų liepos 1 dienos. 

Pranešimą paskelbė: Komunikacijos agentūra „NOVA MEDIA“, Nova media

Parašykite komentarą