Sveikata

Kaip pasirinkti odontologą?

Kai mes susitinkame su nauju žmogumi, tai mes turime tik keletą sekundžių padaryti pirmą įspūdį apie save. Tai lengviausia padaryti šypsenos pagalba. Tačiau ką daryti, jei ją reikia šiek tiek patobulinti? Tada tikrai verta paieškoti savo srities profesionalo – odontologo.

Internete pilna pačios įvairiausios informacijos apie odontologus ir jų siūlomas paslaugas. Tad labai lengva pasiklysti tokioje gausioje pasiūloje ir atrasti sau tinkamiausią variantą. Dažnai odontologai yra tie žmonės, kurie specializuojasi tam tikroje srityje. Pavyzdžiui, vieni specialistai labiau yra patyrę estetinio plombavimo srityje, kiti  –  endodontijos, paradontijos, protezavimo srityse. Tai žmonės kreipiasi į tuos, kurie ir galėtų išspręsti jų dantų problemas. Dažnai geras specialistas yra užsiauginęs savo kaip specialisto vardą ir tyri reputaciją, kai jau nereikia jokios papildomos reklamos. Žmonės ją skleidžia vieni kitiems iš lūpų į lūpas ir rekomenduoja vieni kitiems. Būtent atsiliepimai yra vienas patikimesnių šaltinių, kuomet ieškote sau reikalingo specialisto odontologijos srityje. Tikrai nereikia vadovautis klišėmis ir stereotipais, kad geriausi specialistai dirba tik sostinėje, dažnai būna taip, kad dėl profesionalaus darbo atlikimo žmonės važiuoja dantų gydyti ir į kitus miestus, pavyzdžiui jei tavo odontologas Šiauliuose.

 Bet dėl gero specialisto tikrai verta važiuoti į kitą miestą, nes ten galite greičiau pas jį patekti, nes ir eilės mažesnės ir kaina patrauklesnė, kas tikrai yra labai svarbus kriterijus, renkantis specialistą. Pasirinkus, svarbiausia nueiti į pradinę konsultaciją, kur gydytojas odontologas apžiūrės ir įvertins jūsų dantų būklę, sudarys gydymo planą ir pakonsultuos kaip kas bus daroma. Taip pat jis atsakys į visus jums aktualius ir rūpimus klausimus, svarbiausia nebijokite jų užduoti, nors ir kaip nepatogu tai atrodytų.

Parašykite komentarą