Nekilnojamas Turtas

Kaip įsigyti sklypą, kuriame stovės jūsų svajonių namas

Svajonė turėti nuosavą namą prasideda nuo sklypo įsigijimo. Tačiau dar iki tol reikia atsižvelgti į daugybę pasirinkimų kriterijų tam, kad būtų galima išsirinkti geriausią sklypą būtent savo svajonei.

Sklypo vieta

Tai vienas pagrindinių kriterijų renkantis sklypą. Nėra universalios formulės kur esantis sklypas yra geriausias, tai individualu.Galbūt svajojate apie apie namą prie vandens telkinio, o gal netoli mokyklos, kurią galėtų lankyti vaikai. Vieniems imponuoja seni namų rajonai, kitiems centras, tretiems nauji namų rajonai miesto pakraštyje. Todėl šeimoje svarbu aptarti miesto mikro rajonus ir sudėlioti pagal prioritetus, kokiuose rajonuose sklypo norėtumėte labiausiai.

Tuomet laikas pasidomėti rajonų istorija ir specifika. Pavyzdžiui, galbūt anksčiau toje vietoje buvo savartynas, kapinės, pelkė ar kitas objektas, su kuriuo nenorėtumėte sieti savo namo svajonės. O galbūt techninės charakteristikos netenkina, pavyzdžiui, toje vietoje yra aukščio apribojimai statomam būstui.

Sklypo dydis

Lygiagrečiai sklypo paieškai reikėtų galvoti bei rinktis namo projektą. Tuomet lengviau suprasti koks sklypas tinkamiausias svajonei įgyvendinti – kvadratinis, stačiakampis, pailgas, nelygių kraštinių. Rinkdamiesi sklypą visuomet galvokite apie tai, kad jame turi tilpti ne tik namas, bet ur poilsio zona – galbūt norėsite pavėsinės, pirties, fontano, tvenkinuko, o gal tiesiog žolyno, kur būtų galima tiesiog mėgautis saulės voniomis.

Apžiūrėkite kuo daugiau skelbimų

Sklypų skelbimai talpinami rečiau ir atnaujinami rečiau nei butų ir namų. Kadangi sklypai pardavinėjami ir pusmetį, ir metus, tai dažnai savininkai pamiršta atnaujinti, taip vadinamai „iškelti“ skelbimą skelbimų portale. Todėl drąsiai galima skambinti ir pagal skelbimus, kurie atrodo pakankamai seni.

Kartais vienintelis skelbimas būna lentelė su telefono numeriu sklypo teritorijoje. Todėl verta ir tiesiog pasivažinėti rajonuose, kuriuose siekiama įsigyti sklypą.

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

One Comment

  • raimonda252

    Manau pačiose NT agentūrų puslapiuose galima paieškoti, nes kai kurios tikrai užsiima ir sklypo pardavimais. Kad ir ši agentūra. Manau, tokiose agentūrose skelbimai yra atnaujinami dažniausiai.

Parašykite komentarą