Nekilnojamas Turtas

„NT Valdos“ rengiamu nekilnojamo turto aukcionu domisi tiek ūkininkai, tiek stambūs plėtotojai

Artėjant vasario 26 d. vyksiančiam „Lietuvos energijos“ grupės įmonės „NT Valdos” nekilnojamo turto aukcionui, jį organizuojančios nekilnojamojo turto konsultavimo ir tarpininkavimo bendrovės „Newsec“ tinklalapyje talpinamą informaciją apie objektus kasdien peržiūri tūkstančiai lankytojų, daugėja užsiregistravusių ir pateikusių registracijos dokumentus. Aukcione parduodami 34 objektai, kurių bendra vertė yra apie 15 mln. eurų neįskaitant PVM. Didžiausio susidomėjimo sulaukia nekilnojamas turtas Vilniuje, Kaune bei pajūryje.

“Populiariausi aukciono objektai – administraciniai pastatai Vilniuje bei Kaune, poilsio namai ir kitas nekilnojamas turtas pajūrio miestuose Šventojoje, Palangoje, Nidoje bei Juodkrantėje. Visi šie nekilnojamo turto objektai yra komerciniai, potencialiai ypač įdomūs plėtotojams. Didmiesčių objektus verslininkai galėtų paversti biurais arba butų kompleksais, tuo tarpu pajūryje galima plėtoti poilsio arba gyvenamuosius kompleksus. Regionuose esantys objektai patrauklūs ūkininkams ir vietos verslui. Reikia pastebėti, kad visi objektai puikiai tinka investavimui į nekilnojamą turtą, yra labai gerai prižiūrėti bei turi galiojančias nuomos sutartis,” – teigia „Newsec” projektų vadovas Audrius Meidus.

Aukcionas užtikrina skaidrumą

Bendrovės specialistams tokio tipo projektai nėra naujiena, jie yra įgyvendinę ne vieną nekilnojamo turto aukcioną. Pasak „Newsec” tyrimų ir analitikos grupės vadovo Mindaugo Kulboko, džiugu, kad vis daugiau valstybinių įmonių ir įstaigų naudojasi būtent šia nekilnojamo turto pardavimo forma. Toks pardavimo metodas užtikrina skaidrumą, apie aukcione parduodamą turtą daug viešai komunikuojama, aiškiai žinomas pardavimo laikas ir sąlygos, visi dalyviai lygiaverčiai, nėra potencialo neskaidriems veiksmams, nustatoma teisinga objekto kaina.

Pasak tyrimų ir analitikos grupės vadovo, efektyviausiai pardavimą aukciono būdu rengia profesionalai, kurie objektą įvertina ir paskelbia ne pagal jo pavadinimą, bet pagal plėtros galimybę, nustato galimus pirkėjus ir šiems pirkėjams išplatina informaciją jiems patogiausiu ir patraukliausiu būdu.

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą