Laisvalaikis

Kaip iš gausybės rago: šventinę savaitę „Rimi“ siūlo turbo nuolaidas kasdien

Antroji vasario savaitė šiemet – kaip niekad šventiška: per ją reikės suspėti užmaišyti tešlą gardiems Užgavėnių blynams, išragauti burnoje tirpstančio šokolado Valentino dienos proga bei pasipuošti tautine atributika per Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Visą šią savaitę „Rimi“ nuolaidas bers kaip iš gausybės rago, tad ženkliai sutaupyti pavyks visiems.

Užgavėnių vaišes paruošti pavyks pigiau

Užgavėnių rytas neretai prasideda nuo kepamų blynų aromato, pasklidusio po visus namus. Įvairiausi blynai, paskaninti klevų sirupu, plakta grietinėle, šviežiomis uogomis ar gardžia uogiene suteikia ne tik valgymo malonumą, bet ir suburia visą šeimą bei draugus prie bendro, gardžiai kvepiančio stalo.

„Užgavėnės – išties populiarumo neprarandanti šventė Lietuvoje. Tai matyti ir iš pirkėjų pirkinių krepšelio: šiuo metu dažnai juose atsiduria visi blynų gamybai reikalingi produktai: pienas, miltai, uogienės, sviestas. Šiais metais siūlome šių produktų įsigyti pigiau: daugeliui jų bus taikomos nuo 20 iki 30 proc. nuolaidos. O mėgstantys pikantiškus Užgavėnių blynus galės pasigardžiuoti juos paskanindami raudonųjų kuprių ikrais, kurie kainuos net 50 proc. pigiau“, – sako prekybos tinklo „Rimi“ ryšių su visuomene vadovė Eglė Krasauskienė.

Valentino diena – proga parodyti daugiau meilės ir sau

Antradienį išvarius išsitęsusią žiemą iš kiemo išauš ypatingas Valentino dienos rytas. Tačiau nereikia manyti, kad ši šventė skirta tik poroms, mat tai gali būti puiki proga parodyti dėmesio ir sau pačiam.

„Vasario 14 d. prekybos tinkle pirkėjai galės dairytis po „Grožio šventės“ pasiūlymus išskirtinius pasiūlymus. Bus skelbiamos nuolaidos iki 40 proc. perkant su „Mano Rimi“ lojalumo kortele. Tad, pavyzdžiui, veido priežiūros priemonių „Margarita“, dušo želė, skysto muilo „Dove“, vyrų higienos priemonių bus galima įsigyti ženkliai pigiau ir taip save ar artimuosius palepinti Valentino dienos proga.

Be to, Valentino dienos šventei namus bus galima pigiau pasipuošti įsigijus dekoracijų su 30 proc. nuolaida, o daugelio pamėgti saldainiai ir šokoladai „Merci“, „Raffaello“, „Ferrero“ ir „Rocher“ kainuos nuo 20 iki 24 proc. pigiau. Žinoma, ir tulpių puokštės bus 30 proc. pigesnės. O mažuosius nustebinsite padovanoję jų mėgstamų žaislų: „Rimi“ jie kainuos 40 proc. pigiau (išskyrus „Lego“)“, – vardija E. Krasauskienė.

Nuolaidų ketvirtadienis lauks kiekvieno

Ketvirtadienis leis šiek tiek atsikvėpti nuo šventinio įkarščio, tačiau nepaliaus stebinti nuolaidomis: prekybos tinklas „Rimi“ ir toliau siūlys įsigyti įvairių prekių kategorijų produktų nuo 25 iki 40 proc. pigiau.

„Šis ketvirtadienis bus puiki proga pirkėjams įsigyti gardžių bei delikatesinių produktų su ženklia nuolaida: pavyzdžiui, pelėsinis sūris, saldainiai dėžutėse, šaldyti vaisiai ir uogos kainuos 25 proc. pigiau, taip pat vytintai mėsai ir valgomiesiems ledams bus taikoma 30 proc. nuolaida, o kavos pupelėms – net 40 proc. nuolaida. Taip pat ir ne maisto prekėms bus taikomi geri pasiūlymai: pigesnės bus kanceliarinės prekės, skalbimo milteliai ir skysti skalbikliai, metalinės ir silikoninės kepimo formos, kūdikių maistas ir gėrimai, „Lego“ konstruktoriai. Ir tai – dar ne viskas: visas nuolaidas galite pamatyti www.rimi.lt“, – sako E. Krasauskienė.

Valstybės atkūrimo dieną švęskime pasipuošę

Dar viena svarbi proga švęsti laukia savaitės pabaigoje: vasario 16–ąją verta minėti tiek namuose su gardžiomis vaišėmis ant stalo, tiek įvairiuose miestų renginiuose, pasipuošus tautine atributika.

„Būtent šią dieną siūlome įsigyti nacionalinių suvenyrų su 30 proc. nuolaida: tarp jų – ir tautinės atributikos ženkliukai, kurie įsegti išties dailiai papuoš kiekvieno drabužį ar kuprinę. O šventinio stalo vaišėms siūlome įsigyti tortų ir šakočių su 20 proc. nuolaida arba kepinių gamybai šaldytos tešlos, bandelių ar kitų šaldytų konditerinių gaminių 30 proc. pigiau – tai taip pat ir savaitgalio pasiūlymų dalis. Be to, bus taikomos nuolaidos ir įprastesnėms prekėms, pavyzdžiui, „Dvaro“ pieno produktams, apatiniams bei miego drabužiams. Tad visą savaitę išties pavyks apsipirkti pigiau perkant su „Mano Rimi“ lojalumo kortele“, – pažymi prekybos tinklo „Rimi“ ryšių su visuomene vadovė.

Ji taip pat primena, kad sutaupyti padės ir tikslus pirkinių krepšelio planavimas bei „Mano Rimi“ lojalumo programa, suteikianti asmeninius pasiūlymus, papildomas nuolaidas arba kaupimą nuo išleistos sumos – kuris dabar yra iki 2,5 proc. nuo pirkinių sumos. Visus sutaupyti padedančius „Rimi“ pasiūlymus galima rasti keliose vietose: prisijungus prie savo paskyros adresu www.rimi.lt, taip pat programėlėje telefone arba „Mano Rimi“ kortelių terminale parduotuvėse.

Parašykite komentarą