Laisvalaikis

Tarptautinio projekto „EcoDesign Circle“ konferencija

Kviečiame į Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyksiančią konferenciją, skirtą tarptautiniam projektui. Renginyje partneriai iš įvairių Baltijos jūros regiono šalių pristatys projekto rezultatus ir apžvelgs aktualiausius ekodizaino tematikos aspektus.

Projekto „EcoDesign Circle“ dalyviai pristatys projekto misiją, uždavinius, rezultatus, sukurtas paslaugas visuomenei ir praktinius sėkmės pavyzdžius Europoje. Bus pristatyti ir Europos Komisijos iššūkiai kovojant su plastiko tarša.

„EcoDesign Circle“ yra trejus metus vykdomas ES projektas (2016–2019 m.). Jį remia „Interreg Baltijos jūros regiono programa“ ir iš dalies finansuoja Europos regioninės plėtros fondas. 2018 m. Lietuvos dizaino forumas prisijungė prie projekto įgyvendinimo mūsų šalyje. Lietuvos dizaino forumo vykdančioji direktorė Audronė Drungilaitė apžvelgs ekodizaino situaciją mūsų šalyje.

Projekto tikslas – sustiprinti projektavimo centrų, mažų ir vidutinių įmonių, pedagogų, dizainerių ir inžinierių įgūdžius ekologinio projektavimo srityje. Pavyzdinių projektų pristatymas ir jų rinkos potencialas turėtų paskatinti verslininkus laikytis ekologinių principų ir išsklaidyti abejones dėl ekologinio projektavimo. Projektu taip pat siekiama panaikinti atotrūkį tarp aplinkosaugos mokslininkų žinių ir ekologinio projektavimo dizainerių įgūdžių bei sąmoningumo. 

Po pranešimų numatoma atvira diskusija ir dirbtuvės, kuriomis bus siekiama atsakyti, kokios yra didžiausios kliūtys įmonėms taikyti ekologinį projektavimą, kaip skatinti ekologinį dizainą ir sustiprinti jo tinklą.

Renginys nemokamas, tačiau reikalinga išankstinė registracija iki sausio 8 d. el. paštu info@dizainoforumas.lt arba elektroninėje formoje.

Renginys vyks anglų kalba.

Trumpai apie konferenciją

Datasausio 10 d.
Laikas13 val.
VietaRenginių erdvė, III a.
Trukmė3,5 val.
Dalyvavimasbūtina registracija: bit.ly/2Gygf5P arba info@dizainoforumas.lt
OrganizatoriusLietuvos dizaino forumas
RėmėjaLietuvos kultūros taryba
Daugiau informacijossocialiniame tinkle „Facebook“, www.ecodesigncircle.eu

Pranešimą paskelbė: Renata Surovec, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

Parašykite komentarą