Transportas

Automobilių nuomos paslaugos

Kiekvienas žmogus turi skirtingus poreikius ir skirtingą požiūrį į dalykus. Tai taip pat taikoma automobilių nuomos paslaugoms, ir atsižvelgdami į šį faktą, automobilių nuomos bendrovės pateikė skirtingus nuomos planus. Jų požiūris yra labiau orientuotas į klientus. Klientams siūlomi įvairūs automobilių nuomos planai. Nė viena automobilių nuomos įmonė neprivalo pradėti jokių konkrečių nuomos planų. Skirtingos įmonės turi skirtingus planus, tinkančius ir jiems, ir savo klientams. Kai kurie dažniausiai pasitaikantys automobilių nuomos bendrovių planai yra šie: Mokėti už minutę: klientas, pasirinkęs šį planą, apmokestinamas pagal laiko trukmę. Tarkime, kad įmonė ima 30 euro centų už minutę, tada nuomos mokesčiai bus  už valandą atitinkamai padauginus įkainius. Atminkite, kad šie mokesčiai paprastai neapima mokesčių ir pan.

Valandiniai planai: Valandiniuose planuose klientas apmokestinamas valandomis. Kai kurie įprasti valandiniai paketai apima 1 valandos paketą, 3 valandų paketą ir 6 valandų paketą. Taip pat teikiamos paslaugos kai mokama už kilometro planą: Šiame plane klientas apmokestinamas pagal nuvažiuotą atstumą.Dienos nuoma, ko gero populiariausia automobilio nuomos paslauga, šio plano klientai apmokestinami kasdien. Įmonės nustato tam tikrą atstumą ir, jei šis atstumas įveikiamas per vieną dieną, klientas apmokestinamas už kitą dieną. Šis planas yra labai paplitęs žmonėms, kurie automobilį nuomoja bent vienai nakčiai.

Dviejų dienų nuomos planai: Tai taip pat yra vienas populiariausių planų. Žmonės, praleidžiantys savaitgalį ne savo mieste, labiausiai renkasi šį planą. Ilgos trukmės planai: priklausomai nuo kliento naudojimo ir poreikių, kai kurios įmonės netgi siūlo savaitės, mėnesio ar metinius planus. Jei norite nueiti ilgus atstumus, galite sudaryti neribotą ridos planą. Įmonių planai: Įmonių klientams įmonės siūlo specialius verslo planus. Verslo klientams suteikiamos tam tikros nuolaidos autorentalis.lt.

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą