Buitis, Namai

Įtempiamos lubos Jūsų būste

Remontuojant būstą, savininkai vis dažniau pradėjo rinktis įtempiamas lubas, kadangi ši galimybė leidžia papuošti interjerą įvairiausiais stiliais. Be minėto efekto, jos turi daugybę puikių priežiūros bei ilgaamžiškumo savybių. Įtempiamos lubos taip pat naudojamos ir įvairiuose pastatuose: baseine, biure, restorane ir net ligoninėje. Jos turi higienos ir ugnies sertifikatus, atitinkančius visus Europos standartus.

Medžiaga iš kurios pagaminta plėvelę suteikia galimybę pasirinkti, bet kokią pageidaujamą spalvą. Turtinga spalvų paletė, turinti daugiau kaip 100 atspalvių, tikrai padės kuriant namų interjerą. Galimybė sujungti keletą atspalvių. Renkantis įtempiamas lubas galima greitai bei operatyviai atlikti remonto darbus. Lubų įtempimo darbai neužima daug laiko, bei netrukdo kitiems remonto darbams. Lubos nereikalauja papildomos priežiūros.

Matinės įtempiamos lubos

Matinio tipo lubos patiks klasikinio stiliaus mėgėjams. Šis lubų tipas tinkamas visoms patalpoms. Jis puikiai apsaugo nuo užliejimo bei garso iš kaimynų esančių virš Jūsų. Nebrangi matinė plėvelė kambaryje atrodo lyg ypatingai gerai ištinkuotas paviršius, kuris yra per daug neišaukiantis ir neatkreipiantis į save dėmesio.

Blizgios įtempiamos lubos

Lubas blizgiu paviršiumi dizaineriai rekomenduoja įrenginėti kambaryje kuriame vyrauja modernus ir šiuolaikinis stilius. Blizgių lubų paletėje yra virš 120 spalvų. Šios lubos puikiai tinka bendrose patalpose, koridoriuose, bei vonios ir tualeto kambariuose, kadangi jos ypač atsparios užliejimams. Blizgus paviršius suteikia daugiau šviesos ir erdvės patalpoms.

Satininės įtempiamos lubos

Satininės lubos tinka, bet kokiam buto kambariui. Svetainėje ir virtuvėje jos puikiai papildys Jūsų interjerą. Miegamajame kambaryje galima padaryti lubas žvaigždėtą dangų. Papildomai sumontuojama daugybė mažų lempučių kurios šviečia tarsi žvaigždėtas dangus. Vienas metras šių lubų atlaiko virš 100 litrų vandens. Tarnavimo laikas 10-15 metų.

Medžiaginės įtempiamos lubos

Lubos pagamintos iš poliuretano impregnuoto audinio, yra brangiausias pasirinkimas. Skirtingai nuo PVC plėvelių, šios plėvelės nereikia šildyti įtempinėjant. Jas galima sumontuoti kambario temperatūroje. Šios lubos puikiai tinka vaikų kambariams, kadangi yra tankios jas ne taip lengva suplėšyti.

Kelių lygių įtempiamos lubos

Daugiapakopė Sistema leidžia daryti stebuklus. Jos pagalba pakeisite buto interjerą neaptažystamai. Tai yra kreivų linijų, kelių lygiu arba ovalo formos lubos. Jų paskirtis gali būtų skirtinga, nuo kambario padalijimo į kelias dalis arba atskirimo į tam tikras zonas, kaip pavyzdžiui virtuvės ir svetainės erdvė. Arba siekiant paslėpti vėdinimo sistemas, laidus ir t.t.

Foto lubos

Nėra originalesnio būdo luboms, nei Jūsų pasirinkta nuotrauka atspausdinta ant plėvelės, kas ypač pabrėžia Jūsų individualumą. Spauda gali būti naudojama blizgiai arba matinei tekstūrai. Spalvos gali būti parenkamos pagal kambario spalvas, dizaineris paruoš maketą kurį prieš gaminant lubas duos Jums įvertinimui.

Taigi, kaip jau supratote ypač platus lubų pasirinkimas leis pagyvinti Jūsų lubas ir visiems laikams pamiršti sutrūkinėjusias bei spalvą pakeitusias lubas.

Straipsnį parengė: Lubų Galerija

Parašykite komentarą