Verslas

„Iki“ Šilainiuose atidarė atnaujintą parduotuvę

Aktyviai rekonstrukcijos ir plėtros planus įgyvendinantis prekybos tinklas „Iki“ pirmadienį atidarė atnaujintą parduotuvę Kaune, Šilainiuose, adresu Žemaičių pl. 23. Pagal naujausius įmonės standartus rekonstruotoje parduotuvėje, siekiant pirkėjams pasiūlyti platesnį prekių asortimentą ir didesnę pasiūlą, išplėsti skyriai ir įrengtos savitarnos kasos. Prekybos tinklo investicijos į parduotuvės atnaujinimą siekė 989 tūkst. Eur.
„Siekiame būti arti savo pirkėjų ir suteikti jiems galimybę patogiai apsipirkti arti namų. Atnaujintoje parduotuvėje atsakingai suformavome asortimentą, kad rajono gyventojai čia rastų gausų tiek kasdienių, tiek išskirtinių kategorijų prekių pasirinkimą. Analizuodami duomenis matome, kad gyventojai vertina vietoje ruoštą produkciją, todėl jiems pasiūlysime net 3 kartus per dieną kepamų bandelių ir duonos. Taip pat įrengėme savitarnos kasas, kad pirkėjai galėtų apsipirkti greičiau ir kaip įmanoma saugiau“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.
Atnaujintoje 1 095 kv. m prekybinio ploto parduotuvėje išplėsti šviežių vaisių ir daržovių, gėrimų, sveriamų produktų, taip pat kulinarijos skyrius, kad gyventojams būtų pasiūlytas gausus mėsos ir žuvies gaminių, įvairių mišrainių ir salotų pasirinkimas. Skubantys pirkėjai čia ras karštų kulinarijos gaminių. Taip pat atnaujinta kepykla, kurioje kepama šviežia duona ir bandelės.

Patogesniam, greitesniam ir saugesniam apsipirkimui parduotuvėje Šilainiuose įrengtos 6 „IKI Bitutė“ kasos, leidžiančios apsipirkti kaip įmanoma labiau sumažinant žmogiškąjį kontaktą. Taip pat čia veikia 3 paprastos kasos. Parduotuvėje iš viso dirba 26 darbuotojai. Lankytojams ji bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Siekiant apsipirkti kaip įmanoma saugiau, pirkėjai raginami iš anksto sudaryti pirkinių sąrašą ir apsipirkimą planuoti, kai prekybos vietose yra mažiausi žmonių srautai: ryte 8–10 val. ir vakare nuo 20 val. iki parduotuvės uždarymo. Sekmadieniais žmonių prekybos tinklo parduotuvėse mažiau visą darbo laiką.
Per šiuos metus jau atidaryta viena visiškai nauja „Iki“ tinklo parduotuvė Kaune, dar viena atnaujinta, taip pat atnaujintos parduotuvės Vilniuje, Palangoje, Klaipėdoje, Plungėje. Prekybos tinklą iš viso šiuo metu sudaro 228 „Iki“ parduotuvės. Prekybos tinkle dirba apie 5,9 tūkst. darbuotojų.

Parašykite komentarą