Transportas

Į žiemos olimpines žaidynes „airBaltic“ skraidins papuoštu lėktuvu

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ „Boeing 737“ lėktuvą nudažė Sočio žiemos olimpinių žaidynių simbolika. Taip oro bendrovė pažymėjo naują partnerystę su Latvijos olimpiniu komitetu. Keleiviai šiuo lėktuvu skraidys po Europos, Artimųjų Rytų ir NVS šalis.
„Palaikome Latvijos olimpinei komandą ir tai rodome matomiausiu būdu – naudodami savo lėktuvus. Anksčiau nieko panašaus nedarėme. Šiuo veiksmu taip pat norime visuomenei pristatyti lėktuvus kaip patrauklų ir dinamišką reklamos kanalą. Juk tai vienas didžiausių reklamos kanalų Baltijos šalyse. Reklama pasiekia auditorijas daugumoje Europos valstybių ir kitose pasaulio šalyse“, – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.
Latvijos olimpinio komiteto prezidentas Aldonas Vrubļevskis sako, kad tai istorinis momentas. „Toks „airBaltic“ palaikymas neša garbę šalies atletams bei pačiai oro bendrovei. Žiemos olimpinės žaidynės Sočyje bus pirmosios, į kurias Latvijos komanda skris specialiai užsakytu „airBaltic“ reisu. Prie šio ypatingo skrydžio prisijungti pakvietėme ir Lietuvos bei Estijos komandas“, – sako A. Vrublevskis.
Lėktuvas buvo nudažytas poliuretano danga, kuri atitinka specialius aviacijos poreikius. Ji yra itin patvari ir išlieka nesugadinta, kai lėktuvas išvysto didelį greitį. Dažai privalo būti elastingi – kaip trintukas – mat būdamas aukštai atmosferoje lėktuvas šiek tiek išsiplečia. Lėktuvo korpusą puošiantis lipdukas pagamintas iš itin tvirtos vinilo plėvelės, kuri gali išlaikyti savo savybes iki septynerių metų.
Lipdukas užima 40 kv. metrų plotą kairiojoje lėktuvo pusėje. Jį sudaro keturių spalvų ornamentai. Žaidynių simboliui ant lėktuvo pavaizduoti panaudoti trijų skirtingų žalių bei mėlynos atspalvių dažai.
Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.
Atsisiųsti lėktuvo nuotraukų galite sekdami šią nuorodą.
Pažiūrėti ir atsisiųsti vaizdo pristatymą galite čia: https://www.airbaltic.com/video.

„airBaltic“ nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html
Apie „airBaltic“:
„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

Parašykite komentarą