Verslas

Į naujo biuro ir parduotuvės statybas „Iki“ investuos 10 mln. eurų

Prekybos tinklas „Iki“ pradeda dar vieno svarbaus projekto įgyvendinimą – 2022 metų viduryje sostinės Pilaitės rajone iškils naujas administracijos biuras. Šalia biuro bus įrengta ir moderni „Iki“ parduotuvė. Planuojamos investicijos siekia 10 mln. eurų.

„Šiuo metu įgyvendiname aktyvų mūsų prekybos tinklo atnaujinimą – atidarome naujas ir rekonstruojame turimas parduotuves, investuojame į technologinius ir tvarumo sprendimus. Nuoširdžiai rūpinamės ne tik pirkėjais, bet ir tinklo darbuotojais, todėl su džiaugsmu imamės ir šio biuro projekto. Sieksime, kad naujasis biuras atitiktų architektūros tendencijas, darniai įsilietų į supančią aplinką ir ją tausotų, o mūsų darbuotojams būtų užtikrinta kuo patogesnė ir malonesnė darbo aplinka“, – sako Nijolė Kvietkauskaitė, prekybos tinklą „Iki“ valdančios UAB „Palink“ generalinė direktorė.

Naujojo trijų aukštų administracijos pastato su parduotuve plotas sieks 5 850 kv. m, jis iškils 2,78 ha sklype. Stačiakampio formos pastato pirmame aukšte projektuojama prekybinė salė su pagalbinėmis patalpomis, darbuotojų valgykla, patalpomis nuomai. Antrame ir trečiame aukštuose suplanuotos administracijos biuro patalpos. Pastatas atitiks A++ energetinio efektyvumo klasę. Projektą parengė UAB „City Projects“ architektų komanda. Šiame biure dirbs apie kelis šimtus prekybos tinklo administracijos darbuotojų.

Pasak N. Kvietkauskaitės, naujojo biuro vieta darbuotojams bus lengviau pasiekiama, o šalia įrengta parduotuvė padės išpildyti sparčiai besiplečiančio Pilaitės ir aplinkinių rajonų gyventojų poreikius. Atvykstantiems į darbą ar parduotuvę numatyti patogūs įvažiavimai iš Pilaitės pr. ir Papilėnų g., platūs šaligatviai ir dviračių takas.

Naujojo biuro pastatas projektuojamas pagal visus šiuolaikiniams pastatams keliamus architektūrinius ir technologinius reikalavimus, jis darniai įsilies į esamos aplinkos kraštovaizdį, statyboms bus naudojamos ilgaamžės, tokios paskirtiems pastatams geriausiai tinkančios kokybiškos medžiagos.

Planuojant vidines biuro erdves daug dėmesio skirta darbo vietų įrengimui. Jos planuojamos skirtingose pastato pusėse, užtikrinant natūralų apšvietimą. Patalpose ir aplink pastatą, siekiant tausoti energijos išteklius, bus įrengti LED šviestuvai. Taip pat daug dėmesio skiriama ir žmonių su negalia patogumui, užtikrinama galimybė jiems savarankiškai patekti į pastatą ir visas pagrindines patalpas.
Šalia naujojo pastato bus įrengtos dvi automobilių aikštelės. Pirkėjams skirta 115 vietų aikštelė numatoma šalia Pilaitės pr., kita – administracijos darbuotojų aikštelė numatyta vakarinėje sklypo dalyje, už pastato. Skatinant judėjimą mažiau poveikio aplinkai darančiomis ir alternatyviomis priemonėmis, čia bus ir elektromobilių įkrovimo vieta bei patogi dviračių laikymo aikštelė.
Prie pagrindinio išraiškingos formos įėjimo planuojama įrengti aikštę su želdynais ir suoliukais. Vakarinėje dalyje pastatas nuo stovėjimo aikštelės bus atskirtas žaliosiomis zonomis.
„Tikime, kad mūsų investicijos prisidės prie šio perspektyvaus rajono augimo bei gražėjimo, o patogesnė ir šiuolaikiška infrastruktūra dar geriau išpildys naujakurių ir rajono senbuvių poreikius“, – sako N. Kvietkauskaitė.

Šiuo metu pagrindinis „Iki“ administracijos biuras yra įsikūręs adresu Lentvario g. 33.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 227 „Iki“ parduotuvės, jame dirba apie 5,9 tūkst. darbuotojų.

Parašykite komentarą