IT naujienos

„Huawei“ pristatė daugiafunkcinę „MediaPad 7 Vogue“ planšetę

Viena iš pasaulyje pirmaujančių informacijos ir ryšio technologijų tiekėjų „Huawei“ pristatė „MediaPad 7 Vogue“ planšetę. 18 cm įstrižainės įrenginys išsiskiria ne tik aliuminiu korpusu ir keturių branduolių K3V2 procesoriumi, bet ir nauja „Emotion UI“ vartotojo sąsaja. Stilingoje planšetėje derinamas išmaniojo telefono funkcionalumas ir pramogų galimybės.

„Remdamiesi „MediaPad“ serijos populiarumu, sukūrėme naują planšetę, patiksiančią ne tik mados žinovams, technologijų ieškotojams, bet ir pramogų fanams bei tiems, kurie iš naujausių technologinių įrenginių tikisi daugiau. Džiaugiamės galėdami pristatyti „MediaPad 7 Vogue“ planšetę su skambinimo funkcija ir aukščiausio lygio pramogų galimybėmis bei ilgalaike baterija. „MediaPad 7 Vogue“ – puikus „Huawei“ pavyzdys kuriant nepaprastą patirtį išskirtiniams vartotojams“, – sakė „Huawei“ verslo vartotojų skyriaus vyriausiasis vadovas Richardas Yu.

Išraiškingo dizaino aliuminio planšetė „MediaPad 7 Vogue“ yra lengva ir kompaktiška. Vos 9.5 mm storio 335 g sverianti planšetė – išskirtinis ekonominei klasei skirtas „Huawei“ produktas. „MediaPad 7 Vogue“ planšetė turi 1024 x 600 IPS ekraną, leidžiantį geriau matyti ekrano turinį. Keturių branduolių 1,2GHz ir 16 RAM grafikos procesorius yra su 8GB vidine atmintimi bei 3G moduliu, palaikančiu DC-HSPA+, todėl planšetė tinka geriausios kokybės filmų ar vaizdo įrašų peržiūrai. Talpi 4100 mAh baterija ir „Huawei“ patentuota energijos taupymo technologija leidžia žiūrėti net HD filmus bei daugiau nei 20 valandų naudotis planšete vienu įkrovimu.

„MediaPad 7 Vogue“ planšetėje įdiegta „Android4.1“ operacinė sistema, kurios pagalba galima naudotis el. paštu, naršyti „Facebook“ ar „Youtube“, joje taip pat įdiegta tekstų redagavimo programa ir GPS navigacija. „Huawei“ vartotojo sąsaja „Emotion UI“ padeda suasmeninti planšetės naudojimą ir pritaikyti ją asmeniniams poreikiams.

Naujojoje planšetėje taip pat integruota 3 megapikselių galinė kamera ir „microSD“ kortelės lizdas. Micro USB jungtis suderinta su plačiausio asortimento įrenginiais, įskaitant išorės klaviatūrą, pelę, USB duomenų laikmenas. Taip pat galima naudotis „Bluetooth“, „Wi-Fi“ ir „Airsharing“ funkcijomis, užtikrinančiomis sparčiausią turinio dalijimąsi būnant bet kur.

Apie „Huawei“
„Huawei“ yra pirmaujanti pasaulinė informacijos ir ryšių technologijų sprendimų teikėja. Į klientą orientuotų inovacijų ir stiprių partnerysčių dėka, „Huawei“ sukūrė naujoves, skirtas telekomunikacijų tinklams, įrenginiams ir debesų kompiuterijai (angl. cloud computing). Kompanija yra įsipareigojusi kurti didžiausią vertę, teikdama konkurencingus sprendimus ir paslaugas telekomunikacijų operatoriams, įmonėms ir vartotojams. Kompanijos produktai ir sprendimai yra įdiegti daugiau nei 140-yje šalių ir aptarnauja daugiau nei trečdalį pasaulio gyventojų.

Daugiau informacijos: www.huaweidevice.com
Naujienas sekite čia:
Facebook: www.facebook.com/HuaweiDeviceBaltics
Twitter: www.twitter.com/HuaweiDevice
YouTube: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo
Flickr: www.flickr.com/photos/huaweidevice

Kontaktai papildomai informacijai:
Akvilė Aglinskaitė, UAB „Gravitas Partners“, akvile@gravitas.lt, +370 647 00670

Parašykite komentarą