IT naujienos

HP nešiojamas kompiuteris įveikė paros veikimo barjerą

„Hewlett Packard“ (HP) paskelbė atlikusi svarbų žingsnį nešiojamų kompiuterių pramonėje – naujasis „HP EliteBook 6930p“ kompiuteris su įkrauta baterija gali dirbti 24 valandas.
Toks ilgas kompiuterio veikimo laikas nulemtas HP inžinierių sumanymų bei tokių energiją taupančių technologijų, kaip „Intel SSD“ (ang. solid-state hard drive) kietojo disko bei naujųjų „Illumi-Lite LED“ monitorių, taupančių energiją ir taip pailginančių baterijos gyvavimo laiką.
„Ilgą laiką tokia nešiojamo kompiuterio darbo trukmė atrodė neįmanoma“, – sakė Evelina Rimkienė, HP Asmeninių įrenginių grupės rinkodaros vadovė Baltijos šalims. – Su naujuoju „HP EliteBook 6930p“ vartotojai gali nebesirūpinti, kad jų kompiuterio baterija išsikraus prieš pasibaigiant darbo dienai“.
Verslininkai su 24 valandas veikiančia baterija gali drąsiai skristi ilgiausią pasaulyje skrydį iš Niuarko (Naujasis Džersis, JAV) tarptautinio oro uosto į Singapūro „Čangi“ oro uostą, kuris trunka daugiau nei 18 valandų. Jie taip pat galės 10 kartų nukeliauti iš Londono į Briuselį „EuroStar“ traukiniu nepakraudami savo kompiuterio baterijos.
„HP EliteBook“ serija, įkvėpta orlaivių konstrukcijų ir sukurta stilių mėgstantiems vartotojams, savyje vienija daugybę naujausių nešiojamų kompiuterių technologijų.
„ENERGY STAR® HP EliteBook 6930p“ konfigūracija sveria viso labo 2,1 kg. Kompiuteris turi platų, 14,1 colio įstrižainės „Illumi-Lite LED“ ekraną, kurio sudėtyje nėra gyvsidabrio. Toks ekranas, palyginti su LCD, baterijos veikimo laiką prailgina 4 valandomis.
Ši kompiuterių serija turės „Intel SSD“ kietuosius diskus, kurie ne tik padeda prailginti baterijos gyvavimo laiką, bet ir padidina duomenų perrašymo greitį iki 6 kartų, lyginant su įprastiniais kietaisiais diskais.
„HP EliteBook“ kompiuterių serijos korpusas „HP DuraCase“ pagamintas iš vientiso magnio lydinio. Jis itin tvirtas ir patikimai saugo nešiojamąjį kompiuterį nuo visų nepalankių poveikių, pasitaikančių naudojant jį kasdien. Ekrano apvalkalą iš magnio ir aliuminio sudaro aliumininis išorinis skydas, pritvirtintas prie magnio lydinio apatinio rėmo – taip suteikiamas išskirtinis tvirtumas ir apsauga nuo smūgių.
„HP EliteBook“ kompiuteriai buvo sukurti taip, kad atitiktų JAV karinių pajėgų standartus (MIL-STD 810F) dėl vibracijos, dulkių, drėgmės, aukštumos ir aukštos temperatūros. „HP EliteBook“ kompiuteryje yra smūgiams atsparus kietasis diskas, drėgmei atspari klaviatūra.
Visi HP nešiojamieji kompiuteriai yra kuriami rūpinantis aplinka – naudojamos energiją tausojančios technologijos bei medžiagos, kurias galima lengvai perdirbti. „HP EliteBook 6930p“ Europos rinkoms planuojamas pristatyti spalį.
Apie HP
HP – tai didžiausia technologijų bendrovė pasaulyje, kuri tiekia spausdinimo ir asmeninės kompiuterijos produktus ir IT paslaugas, programinę įrangą ir sprendimus siekdama, kad technologijos būtų prieinamos individualiems vartotojams ir įmonėms. HP užbaigė bendrovės EDS įsigijimo procedūrą 2008 m. rugpjūčio 26 d. Daugiau informacijos apie HP (NYSE: HPQ) galima rasti interneto svetainėje http://www.hp.com/.

Parašykite komentarą