Bankai ir Draudimas,  Buitis, Namai

Greitas kreditas – geriausia finansinė pagalba reikiamu momentu?

Greitas kreditas mūsų visuomenėje

Greitas kreditas gali būti tikras pagalbininkas reikiamu metu. Kartais nutinka taip, kad pritrūksta pinigų didesniam pirkiniui, ar tiesiog iki algos liko savaitė, o kišenėse švilpia vėjai. Žinoma, galima pasiskolinti iš artimųjų ar draugų, tačiau kai kurie žmonės tiesiog jaučiasi nemaloniai, prašydami pasiskolinti pinigų. Greitas kreditas – visai kas kita, tereikia užpildyti paraišką internetu – ir pinigai greitu metu pasiekia kredito gavėją.

Kas gali gauti greitąjį kreditą ir kokiomis sąlygomis?

Greitą kreditą gali gauti pilnametis asmuo, kuris neturi pradelstų skolų. Jei jis yra pasiskolinęs kitoje greito kredito bendrovėje, tačiau vis dar negrąžinęs kredito – jis vis tiek gali gauti kreditą, tačiau, jei skola kurį laiką pradelsta ir įtraukta į skolų administravimo bazę – kredito nepavyks gauti nė vienoje bendrovėje. Dauguma greito kredito bendrovių reikalauja, kad asmuo būtų dirbantis ir gautų stabilias pajamas – taip apsidraudžiama nuo galimo nemokumo. Duomenys apie bendrovę paprastai būna tikrinami per „Sodrą”, tad meluoti apie savo duomenis tikrai nederėtų, nes tiesa išslys į paviršių.

Norint gauti kreditą, tereikia užpildyti paraišką internetu ir pervesti 1 ct į kreditoriaus sąskaitą. Jei dėl greito kredito kreipsitės bendrovės darbo metu – atsakymą dėl kredito suteikimo gausite per 10-15 minučių, ir pinigai bus nedelsiant pervesti į sąskaitą.

Reiklavimai ir kiti ypatumai

Dažniausiai greitas kreditas suteikiamas 1-30 dienų, o už vėlavimą skaičiuojami delspinigiai. Beje, jie gana nemaži – dažniausiai 0,5 procento nuo visos pasiskolintos sumos (skaičiuojami už kiekvieną pradelstą dieną). Dėl šios priežasties skolintis derėtų itin atsakingai – įsitikinkite, kad tikrai galėsite grąžinti skolą laiku. Jei atsitinka taip, kad nepavyksta pinigų grąžinti laiku, paprastai galite prasitęsti mokėjimo terminą, pervesdami tam tikrą sumą pinigų (kiekviena kredito bendrovė turi savo įkainius, ir prasitęsti mokėjimo terminą leidžia ne visos bendrovės).

Didžiausias greito kredito pliusas – jį pasiimti tikrai paprasta. Nereikia pasirašinėti jokių sutarčių, ir pinigai gaunami neišeinant iš namų. Kai kurie žmonės baiminasi, kad, jei pasiims greitą kreditą, kad tai bus administruojama skolų bazėje, tačiau ši baimė nepagrįsta. Tik pradelstos skolos įtraukiamos į skolų bazę, ir, deja, ten jos matomos išlieka ilgai – net iki 10 metų, todėl ateityje gali iškilti kliūčių, norint pasiimti paskolą ar pirkti išsimokėtinai. Maža to, kai kurie darbdaviai reikalauja, kad jų darbuotojai neturėtų skolų, tad vėlavimas grąžinti kreditą gali užkirsti kelią ir įsidarbinimui. Tačiau, jei

vėluojate dieną ar dvi, baimintis neverta – nors ir skaičiuojamos palūkanos, tačiau skola dar neadministruojama – apie tai gausite įspėjimą. Kad pamiršite laiku grąžinti kreditą, baimintis taip pat neverta – paprastai gaunamas priminimas.

Taigi, greitas kreditas tikrai nėra kažkuo ydingas, nieko blogo skolintis reikiamu metu, tačiau skolintis derėtų atsakingai ir įvertinti savo finansines galimybes jį grąžinti. Kur kas daugiau informacijos apie greitąjį kreditą rasite svetainėje greitas-kreditas-internetu.com.

Parašykite komentarą