Verslas

„Glimstedt“ komandoje – Bendrovių, susijungimų ir įsigijimų teisės praktikos grupės vadovė ir nauja asocijuota partnerė

Advokatų kontoroje „Glimstedt“ pokyčiai – nuo šiandien asocijuotų partnerių gretas papildė advokatė dr. Dovilė Murauskienė, o Bendrovių, susijungimų ir įsigijimų praktikai vadovaus partnerė advokatė Aušra Maliauskaitė-Embrektė.

„Mūsų išskirtinumas – ne tik lyderių ugdymas kontoros viduje, bet ir stipri moterų lyderystės kryptis. Plečiame teisinių paslaugų spektrą sukurdami viešosios teisės grupę, sujungdami pajėgumus ir ekspertiškumą bendrovių, susijungimų ir įsigijimų teisės srityje“, – komentuodama „Glimstedt“ pokyčius pažymi vadovaujančioji partnerė Solveiga Palevičienė.

Aušra Maliauskaitė-Embrektė „Glimstedt“ komandoje dirba daugiau nei 18 metų, jos praktika apima platų sandorių spektrą tiek vietiniu, tiek tarptautiniu lygmeniu. Aušra Maliauskaitė-Embrektė konsultuoja sudarant įvairius sandorius, įskaitant įmonių susijungimo bei įsigijimo, projektų finansavimo, privataus kapitalo investicijų ir kitus sandorius. „Susijungimai ir įsigijimai, tai viena įdomiausių ir daugiausia iššūkių keliančių verslo teisės sričių, kurioje neužtenka ekspertinių žinių, o pranašumo suteikia kompetencijų visapusiškumas ir patirtis“, – sako advokatė.

Advokatė rengia publikacijas aktualiais teisiniais klausimais, skaito pranešimus konferencijose teisės ir lyderystės temomis. „Lyderystė yra kiekvieno iš mūsų asmeninis pasirinkimas, turime siekti visuomenės be stereotipų“, – pabrėžia Aušra.

„Džiaugiuosi man tekusia ambicinga užduotimi – vadovauti Viešosios teisės grupei, kurioje dirbantys savo sričių profesionalai turi galimybę klientams suteikti plataus spektro paslaugas – nuo lobistinės veiklos iki ginčų teismuose, nuo pagalbos iškilus problemiškai situacijai iki prevencinių veiksmų, kad tokia situacija ateityje neiškiltų“, – sako D. Murauskienė. 

Pasak advokatės, administraciniai ginčai, aplinkosaugos teisė, kiti su viešuoju valdymu bei reguliavimu susiję klausimai tampa vis aktualesni verslui, todėl labai svarbu, kad „Glimstedt“ komanda operatyviai reaguoja į besikeičiančius klientų poreikius ir visada stengiasi būti klientui daugiau nei teisiniu patarėju.

Dovilė Murauskienė vadovaus Viešosios teisės grupei, kuri apima administracinius ginčus, aplinkosaugos teisę, baudžiamąją teisę. Advokatė specializuojasi ginčų sprendimų ir viešosios teisės srityje. Ji yra Mykolo Romerio universiteto Baudžiamosios teisės ir proceso instituto lektorė. Prieš prisijungdama prie „Glimstedt“ komandos, Dovilė daugiau nei dešimtmetį dirbo Lietuvos apeliaciniame teisme, vadovavo Teismų praktikos skyriui. Dovilė aktyviai domisi aplinkos apsaugos teise, administraciniais ginčais, baudžiamąja teise, saviraiškos laisvės, neapykantos kalbos problemomis, pažeidžiamų proceso dalyvių teisių apsauga, nuolat veda mokymus teisėjams, prokurorams, advokatams, policijos pareigūnams, psichologams ir kitiems specialistams. Dovilė Murauskienė taip pat yra registruota lobistė.

„Glimstedt“ dabar turi 8 partnerius ir 7 asocijuotuosius partnerius. „Glimstedt“ yra viena iš labiausiai ir geriausiai vertinamų verslo advokatų kontorų Lietuvoje. Veikia Lietuvoje, Švedijoje, Latvijoje ir Estijoje.

Pranešimą paskelbė: Živilė Jokimaitė Dolgich, GLIMSTEDT

Parašykite komentarą